USL League One
|
17:00
'
|
Wierchy Rabka Zdrój
|
Limanovia
|
CANCL
|
17:00
'
|
Sporting de Cabinda
|
CD Lunda-Sul
|
CANCL
|
17:00
90'
|
Alianza II
|
Plaza Amador II
|
1-4
|
17:00
'
|
FC Kiisto
|
JBK
|
CANCL
|
17:00
'
|
Mariehamn II
|
TPK
|
CANCL
|
17:00
90'
|
Inter Miami II
|
New York RB II
|
1-2
|
17:00
'
|
Uni Minsk
|
Slavia II
|
POSTP
|
17:00
'
|
Minsk II
|
Gazovik
|
POSTP
|
17:00
'
|
Metalurh Zaporizhya II
|
Rukh Vynnyky II
|
CANCL
|
17:00
'
|
VAST
|
UCSA
|
CANCL
|
17:00
'
|
Dunaújváros-Pálhalma W
|
PELC-Nyárád W
|
CANCL
|
17:00
'
|
Mathare United
|
Dimba Patriots
|
CANCL
|
17:00
'
|
Kujawianka
|
Lider Włocławek
|
CANCL
|
18:00
90'
|
Minnesota United II
|
St. Louis City SC 2
|
1-2
|
18:00
90'
|
Richmond Kickers
|
One Knoxville
|
1-1
|
18:30
90'
|
Atlanta United II
|
New York City II
|
0-0
|
19:00
90' + 30
|
San Jose Earthquakes II
|
Houston Dynamo FC II
|
1-1
|
19:00
90'
|
Estrella
|
RCA
|
0-6
|
19:00
90'
|
UDELAS
|
Unión Coclé
|
2-0
|
19:00
90'
|
San Francisco II
|
Costa del Este
|
0-3
|
19:00
90'
|
Veraguas II
|
Mario Mendez
|
1-1
|
19:00
90'
|
Juniper
|
Honiara City
|
0-0
|
19:30
90'
|
South City Royals
|
Twenty 11
|
0-0
|
19:30
'
|
Manurewa U23
|
Hamilton Wanderers U23
|
POSTP
|
19:30
90'
|
US Baie-Mahaut
|
Phare du Canal
|
0-1
|
19:30
90'
|
Cerfa
|
Jeunesse Evolution
|
0-0
|
19:30
90'
|
AS Gosier
|
Dynamo Le Moule
|
1-4
|
20:00
90'
|
Sporting SM II
|
Árabe Unido II
|
1-0
|
21:00
90'
|
Kingborough United W
|
Devonport Strikers W
|
1-2
|
21:00
90'
|
Nomads United
|
Nelson Suburbs
|
2-0
|
21:00
90'
|
Colorado Rapids II
|
Austin II
|
1-2
|
21:00
90'
|
Southern United
|
SOSA
|
1-0
|
21:30
90'
|
Central Valley Fuego
|
Charlotte Independence
|
1-3
|
21:30
'
|
Toronto Awaba Res.
|
Kahibah Res.
|
POSTP
|
21:30
90'
|
Miramar
|
Napier City Rovers
|
2-3
|
21:30
90'
|
Waterside Karori
|
Wellington Phoenix Res
|
2-1
|
21:30
'
|
West Coast Rangers U23
|
Melville United U23
|
POSTP
|
21:45
90'
|
Ferrymead Bays
|
Selwyn United
|
3-2
|
21:45
90'
|
Christchurch United
|
Coastal Spirit
|
2-3
|
21:45
90'
|
Universities
|
Cashmere Technical
|
0-7
|
22:00
90'
|
Sturt Lions Res.
|
Salisbury Unted Res.
|
5-1
|
22:00
90'
|
Adelaide Victory Res.
|
Vipers Res.
|
5-1
|
22:00
90'
|
Bay Olympic
|
Tauranga City United
|
1-5
|
22:00
90'
|
Petone
|
North Wellington
|
2-1
|
22:00
90'
|
East Coast Bays
|
Auckland City
|
0-3
|
22:00
90'
|
Manurewa
|
Hamilton Wanderers
|
2-1
|
22:00
90'
|
Eastern Suburbs
|
Birkenhead United
|
1-4
|
22:00
90'
|
South Melbourne W
|
Boroondara Eagles W
|
1-0
|
22:00
90'
|
Green Gully
|
St. Albans Saints
|
4-0
|
22:00
90'
|
Dandenong Thunder U23
|
Melbourne Knights U23
|
1-4
|
22:15
90'
|
Cumberland United Res.
|
Adelaide Cobras Res.
|
1-2
|
22:15
90'
|
Fulham United Res.
|
West Adelaide Res.
|
1-1
|
22:15
90'
|
Blue Eagles Res.
|
Western Strikers Res.
|
1-4
|
22:15
90'
|
Playford City Res.
|
West Torrens Res.
|
1-0
|
22:15
90'
|
Campbelltown City Res.
|
Adelaide Raiders Res.
|
5-2
|
22:15
90'
|
Para Hills Knights Res.
|
Adelaide Olympic Res.
|
1-3
|
22:15
90'
|
Modbury Jets Res.
|
Beograd Res.
|
1-0
|
22:30
90'
|
Island Bay United
|
Wellington Olympic
|
1-6
|
23:00
90'
|
SKA Khabarovsk
|
KAMAZ Naberezhnye
|
0-0
|
23:00
90'
|
Yokohama W
|
Setagaya Sfida W
|
0-0
|
23:00
90'
|
Viamaterras Miyazaki W
|
Harima W
|
2-0
|
23:00
90'
|
Jungnang Chorus Mustang
|
Pyeongchang United
|
0-0
|
23:00
90'
|
South Hobart
|
Riverside Olympic
|
5-1
|
23:00
90'
|
South Melbourne U23
|
Avondale U23
|
3-1
|
23:15
90'
|
Kingborough Lions U21
|
Devonport Strikers U21
|
1-5
|
23:30
'
|
Thornton Redbacks
|
Singleton Strikers
|
POSTP
|
23:30
'
|
Thornton Redbacks Res.
|
Singleton Strikers Res.
|
POSTP
|
23:30
'
|
Toronto Awaba
|
Kahibah
|
POSTP
|
23:30
90'
|
Clarence Zebras
|
Glenorchy Knights
|
1-2
|
23:30
'
|
Maitland
|
Charlestown City Blues
|
POSTP
|
23:30
'
|
New Lambton
|
Lambton Jaffas
|
POSTP
|
23:30
90'
|
Heidelberg United U23
|
Manningham United U23
|
1-2
|
00:00
90'
|
West Coast Rangers
|
Melville United
|
3-1
|
00:00
90'
|
Busan Transportation
|
Paju Citizen
|
1-3
|
00:00
90'
|
Inglewood United U20
|
Armadale U20
|
1-1
|
00:00
90'
|
Western Knights U20
|
Bayswater City U20
|
2-2
|
00:00
90'
|
Olympic Kingsway U20
|
Perth U20
|
1-2
|
00:00
90'
|
Stirling Macedonia U20
|
Perth RedStar U20
|
0-2
|
00:00
90'
|
Floreat Athena U20
|
Balcatta U20
|
2-3
|
00:00
90'
|
Gimpo
|
Bucheon 1995
|
0-1
|
00:00
90'
|
Canberra Olympic
|
Tuggeranong United
|
1-2
|
00:00
90'
|
Langwarrin
|
Northcote City
|
2-2
|
00:00
90'
|
NWS Spirit W
|
APIA Leichhardt W
|
2-2
|
00:00
90'
|
Moreland Zebras W
|
Bulleen Lions W
|
0-3
|
00:00
90'
|
Doveton
|
Nunawading City
|
2-1
|
00:00
90'
|
Boroondara - Carey
|
Pascoe Vale
|
0-3
|
00:15
90'
|
MetroStars Res.
|
South Adelaide Res.
|
2-1
|
00:30
90'
|
Western Springs
|
Auckland United
|
3-1
|
00:30
90'
|
Valentine Res.
|
Broadmeadow Magic Res.
|
1-5
|
00:30
90'
|
Fulham United
|
West Adelaide
|
1-0
|
00:30
90'
|
Playford City Patriots
|
West Torrens Birkalla
|
2-1
|
00:30
90'
|
Para Hills Knights
|
Adelaide Olympic
|
0-0
|
00:30
90'
|
Modbury Jets SC
|
White City Woodville
|
2-1
|
00:30
90'
|
Sturt Lions
|
Salisbury United
|
2-1
|
00:30
90'
|
Adelaide Victory
|
Vipers
|
0-1
|
00:30
90'
|
Adelaide Blue Eagles
|
Western Strikers
|
3-1
|
00:30
90'
|
Cumberland United
|
Adelaide Cobras
|
1-1
|
01:00
90'
|
Irtysh Omsk
|
Dynamo Bryansk
|
2-1
|
01:00
90'
|
Namyangju
|
Geoje Citizen
|
2-2
|
01:00
90'
|
Jinju Citizen
|
Sejong Vanesse
|
5-1
|
01:00
90'
|
Seoul United
|
Chungju Citizen
|
3-2
|
01:00
90'
|
Gimhae City
|
Yangpyeong
|
2-0
|
01:00
90'
|
Gangneung City
|
Ulsan Citize
|
0-0
|
01:00
90'
|
Chuncheon
|
Daegu II
|
1-1
|
01:00
90'
|
Peninsula Power W
|
Souths United W
|
0-2
|
01:00
90'
|
South Melbourne
|
Avondale FC
|
1-3
|
01:00
90'
|
Bentleigh Greens W
|
Alamein W
|
1-6
|
01:30
87'
|
Sutherland Sharks
|
Rockdale City Suns
|
0-3
|
01:30
'
|
Ulverstone
|
Devonport City II
|
NS
|
01:30
89'
|
Croydon Kings Res.
|
Adelaide City Res.
|
5-0
|
01:30
90'
|
Kingborough Lions
|
Devonport City
|
0-0
|
01:30
87'
|
Launceston United
|
Launceston City
|
0-6
|
01:30
90'
|
Cooks Hill United
|
Edgeworth Eagles
|
0-2
|
01:30
'
|
Newcastle Olympic
|
Adamstown Rosebuds
|
NS
|
01:30
'
|
Northern Tigers U20
|
Dunbar Rovers U20
|
NS
|
01:30
'
|
Goulburn Valley Suns U23
|
Box Hill United U23
|
NS
|
02:00
63'
|
Stirling Lions
|
Perth RedStar
|
0-1
|
02:00
54'
|
Floreat Athena
|
Balcatta
|
1-0
|
02:00
64'
|
Fremantle City
|
Perth Glory II
|
2-1
|
02:00
59'
|
Inglewood United
|
Armadale
|
1-3
|
02:00
60'
|
Western Knights
|
Bayswater City
|
0-0
|
02:00
65'
|
Olympic Kingsway
|
Perth
|
4-0
|
02:00
61'
|
Yanbian Longding
|
Heilongjiang Lava Spring
|
1-1
|
02:00
'
|
UWA Nedlands
|
Kingsley
|
NS
|
02:00
56'
|
Murdoch Uni Melville
|
Subiaco
|
1-2
|
02:00
61'
|
Mandurah City
|
Joondalup United
|
1-0
|
02:00
61'
|
Gwelup Croatia SC
|
Dianella White Eagles
|
0-2
|
02:00
56'
|
Sorrento
|
Rockingham City
|
4-1
|
02:00
57'
|
Cockburn City
|
Gosnells City
|
1-0
|
02:00
'
|
Parramatta
|
Hawkesbury City
|
POSTP
|
02:00
'
|
Prospect United U20
|
Sydney University U20
|
NS
|
02:00
'
|
Bankstown United U20
|
Western Rage U20
|
NS
|
02:00
'
|
Fraser Park U20
|
Central Coast Utd U20
|
NS
|
02:00
'
|
South Coast Flame U20
|
Camden Tigers U20
|
NS
|
02:00
'
|
Rydalmere Lions U20
|
Dulwich Hill U20
|
NS
|
02:00
'
|
Inter Lions U20
|
SD Raiders U20
|
NS
|
02:00
'
|
UNSW U20
|
Bulls Academy U20
|
NS
|
02:00
55'
|
Gold Coast United W
|
Lions W
|
2-1
|
02:00
59'
|
Western Spirit
|
Univ. Queensland
|
0-1
|
02:00
'
|
Broadbeach United
|
Moreton City Excelsior
|
NS
|
02:00
45'
|
Manila Digger
|
Loyola
|
2-0
|
02:00
59'
|
Tai'an Tiankuang
|
BIT
|
0-0
|
02:00
58'
|
Port Melbourne
|
Dandenong City
|
1-0
|
02:00
56'
|
Heidelberg United FC
|
Manningham United Blues
|
3-0
|
02:00
'
|
Bankstown City U20
|
Bonnyrigg WE U20
|
NS
|
02:00
'
|
Mt Druitt Town U20
|
Hakoah Sydney U20
|
NS
|
02:00
'
|
Blacktown Spartans U20
|
Macarthur Rams U20
|
NS
|
02:00
63'
|
Marconi Stallions U20
|
Hills United U20
|
5-1
|
02:00
58'
|
Blacktown City U20
|
NWS Spirit U20
|
1-0
|
02:00
HT
|
St. George City U20
|
Manly United U20
|
0-0
|
02:00
62'
|
Southern District
|
Wofoo Tai Po
|
0-0
|
02:15
'
|
Magic United U23
|
North Star U23
|
NS
|
02:30
44'
|
Sunshine Georgies
|
North Geelong Warriors
|
1-0
|
02:30
45'
|
Dalian Zhixing
|
Guangzhou Evergrande
|
0-0
|
02:30
HT
|
Dongguan United
|
Wuxi Wugou
|
1-0
|
02:30
45'
|
Chungnam Asan
|
Anyang
|
0-0
|
02:30
HT
|
Hapoel Raanana U19
|
Maccabi Petah Tikva U19
|
0-0
|
02:30
HT
|
Golden Arrows U23
|
Chippa United U23
|
2-1
|
02:30
44'
|
Valentine
|
Broadmeadow Magic
|
0-2
|
02:30
HT
|
Adelaide United ||
|
Adelaide Comets
|
1-0
|
02:30
45'
|
North Eastern MetroStars
|
South Adelaide Panthers
|
1-0
|
02:45
31'
|
Monaro Panthers
|
Tigers FC
|
1-1
|
02:45
'
|
Danena U16
|
Beasain U16
|
NS
|
03:00
'
|
Vorskla Poltava Women
|
FC Kryvbas Women
|
NS
|
03:00
'
|
Gladesville Ryde Magic
|
Newcastle Jets II
|
NS
|
03:00
'
|
Queensland Lions FC
|
Redlands United
|
NS
|
03:00
15'
|
Redcliffe PCYC
|
North Pine
|
1-0
|
03:00
16'
|
North Brisbane
|
Newmarket
|
1-0
|
03:00
'
|
Brisbane Strikers
|
SWQ Thunder
|
NS
|
03:00
'
|
Mitchelton
|
Brisbane City
|
NS
|
03:00
'
|
Metalist 1925 Kharkiv W
|
Ladomir W
|
NS
|
03:00
'
|
Vasconia U16 III
|
Real Sociedad U16 III
|
NS
|
03:00
19'
|
Quanzhou Yassin
|
Shanghai Port II
|
0-1
|
03:00
20'
|
Shenzhen Juniors
|
Guangxi Hengchen
|
0-0
|
03:00
18'
|
Guangxi Lanhang
|
Yichun Grand Tiger
|
0-0
|
03:00
'
|
Ural 2
|
Lada Togliatti
|
NS
|
03:00
'
|
Ahi Akko
|
Maccabi Ironi Tamra
|
NS
|
03:00
19'
|
Shakhtar Academy
|
Chornomorets U19
|
1-0
|
03:00
'
|
Vorarlberg U15
|
LASK Juniors OÖ U15
|
NS
|
03:00
'
|
Vorarlberg U16
|
LASK Juniors OÖ U16
|
NS
|
03:00
'
|
NMŠK 1922 Bratislava
|
Vrakuňa
|
NS
|
03:00
16'
|
Kaizer Chiefs U23
|
Sekhukhune United U23
|
0-0
|
03:00
15'
|
Swallows U23
|
Stellenbosch U23
|
0-0
|
03:00
18'
|
Cape Town Spurs U23
|
Polokwane City U23
|
0-0
|
03:00
42'
|
Kostelec na Hané
|
Nove Sady
|
0-0
|
03:00
16'
|
Ceske Budejovice U19
|
Ostrava U19
|
0-0
|
03:00
17'
|
Slovan Liberec U19
|
Sparta Praha Academy
|
0-0
|
03:15
'
|
Virginia United W
|
Gold Coast Knights W
|
NS
|
03:15
2'
|
Chrudim II
|
Hlinsko
|
0-0
|
03:15
3'
|
Khangarid
|
FC Ulaanbaatar
|
0-1
|
03:15
'
|
Dukla Prague U19
|
Slavia Prague U19
|
NS
|
03:15
3'
|
Motorlet Praha
|
Sokol Hostoun
|
0-0
|
03:15
'
|
Štětí
|
Admira Praha II
|
NS
|
03:15
4'
|
Újezd Praha 4
|
Neratovice-Byškovice
|
0-0
|
03:15
3'
|
Hrebec
|
Slaný
|
0-0
|
03:15
2'
|
Slovan Rosice
|
Karvina II
|
0-0
|
03:15
0'
|
Havlickuv Brod
|
Ždírec nad Doubravou
|
0-0
|
03:15
4'
|
TJ Tatran Bohunice
|
Třinec
|
0-0
|
03:15
3'
|
Benesov
|
Pěnčín-Turnov
|
0-0
|
03:15
'
|
Fitzroy City
|
Beaumaris
|
NS
|
03:15
0'
|
Werribee City
|
Bentleigh Greens SC
|
0-0
|
03:30
'
|
Northern Tigers
|
Dunbar Rovers
|
NS
|
03:30
'
|
Peninsula Power
|
Olympic
|
NS
|
03:30
'
|
St. George Saints
|
Sydney Olympic
|
NS
|
03:30
'
|
Darwin Hearts
|
Darwin Olympic
|
NS
|
03:30
'
|
Urnieta U16
|
Zarautz U16 II
|
NS
|
03:30
'
|
Teplice W
|
Dukla Prague W
|
NS
|
03:30
'
|
Danok Bat U16
|
Olárizu U16
|
NS
|
03:30
'
|
Sturm Graz U15
|
Tirol U15
|
NS
|
03:30
'
|
Sutherland Sharks U20
|
Rockdale Ilinden U20
|
NS
|
03:30
'
|
Blansko
|
Uherský Brod
|
NS
|
03:30
'
|
Komárov
|
Otava Katovice
|
NS
|
03:30
'
|
Jindrichuv Hradec
|
Baník Sokolov
|
NS
|
03:30
'
|
Teplice II
|
Sokol Živanice
|
NS
|
03:30
'
|
Přepeře
|
Ústí nad Labem
|
NS
|
03:45
'
|
Lagun Onak U16 II
|
Burumendi U16
|
NS
|
04:00
'
|
VJS/2
|
EsPa
|
NS
|
04:00
'
|
Zora W
|
Ekonomist W
|
NS
|
04:00
'
|
Blacktown City
|
NWS Spirit
|
NS
|
04:00
'
|
Korona Rzeszow
|
Cosmos Nowotaniec
|
NS
|
04:00
'
|
Moravia Morawica
|
Klimontowianka Klimontów
|
NS
|
04:00
'
|
Bankstown City Lions
|
Bonnyrigg White Eagles
|
NS
|
04:00
'
|
Rydalmere Lions
|
Dulwich Hill
|
NS
|
04:00
'
|
Inter Lions FC
|
SD Raiders
|
NS
|
04:00
'
|
UNSW
|
Bulls Academy
|
NS
|
04:00
'
|
Mt Druitt Rangers FC
|
Hakoah Sydney City
|
NS
|
04:00
'
|
Blacktown Spartans
|
Macarthur Rams
|
NS
|
04:00
'
|
Prva Iskra
|
Zvezdara
|
NS
|
04:00
'
|
Bankstown United
|
Granville Rage
|
NS
|
04:00
'
|
Wisła Kraków II
|
Trzebinia
|
NS
|
04:00
'
|
Marconi Stallions
|
Hills Brumbies
|
NS
|
04:00
'
|
South Coast Flame
|
Camden Tigers
|
NS
|
04:00
'
|
Prospect United
|
Sydney University
|
NS
|
04:00
'
|
Fraser Park
|
Central Coast United
|
NS
|
04:00
'
|
Watra Białka Tatrzańska
|
Poprad Muszyna
|
NS
|
04:00
'
|
Kolos Kovalivka W
|
Shakhtar Donetsk W
|
NS
|
04:00
'
|
EMC Podolie W
|
Pantery W
|
NS
|
04:00
'
|
Ekranas
|
Be1 NFA
|
NS
|
04:00
'
|
Allerød W
|
Damsø W
|
NS
|
04:00
'
|
Brisbane City W
|
Sunshine Coast Wanderers W
|
NS
|
04:00
'
|
Motor Lublin II
|
Cisowianka Drzewce
|
NS
|
04:00
'
|
Dong Thap
|
Long An
|
NS
|
04:00
'
|
Horní Heršpice
|
Pardubice W
|
NS
|
04:00
'
|
Ružomberok W
|
Spartak Myjava
|
NS
|
04:00
'
|
Slovan Bratislava W
|
Spartak Trnava W
|
NS
|
04:00
'
|
Bergara U16 II
|
Urki U16
|
NS
|
04:00
'
|
Martutene U16
|
Antiguoko U16 II
|
NS
|
04:00
'
|
Zarautz U16
|
Mondragón U16
|
NS
|
04:00
'
|
Unirea Slobozia
|
Corvinul Hunedoara
|
NS
|
04:00
'
|
Gold Coast United
|
Caloundra
|
NS
|
04:00
'
|
Spartak Subotica
|
ŽFK Spartak Subotica II
|
NS
|
04:00
'
|
Zvezda 2005 W
|
Krasnodar W
|
NS
|
04:00
'
|
Juve Stabia U19
|
Virtus Francavilla U19
|
NS
|
04:00
'
|
Sigma Olomouc W
|
Lisen W
|
NS
|
04:00
'
|
Admira U15
|
Austria Wien U15
|
NS
|
04:00
'
|
Rapid Wien U15
|
Burgenland U15
|
NS
|
04:00
'
|
Polissya U19
|
Zorya Luhansk U19
|
NS
|
04:00
'
|
Dnipro-1 U19
|
Kryvbas KR U19
|
NS
|
04:00
'
|
Salgótarjáni W
|
Szolnoki MAV II W
|
NS
|
04:00
'
|
Vasas II
|
Dabas
|
NS
|
04:00
'
|
Rapid Wien U18
|
Burgenland U18
|
NS
|
04:00
'
|
Dukla U19
|
DAC U19
|
NS
|
04:00
'
|
Pohronie U19
|
Zemplín Michalovce U19
|
NS
|
04:00
'
|
Prešov U19
|
Ružomberok U19
|
NS
|
04:00
'
|
Slovan Bratislava U19
|
Spartak Trnava U19
|
NS
|
04:00
'
|
Petržalka U19
|
Podbrezová U19
|
NS
|
04:00
'
|
Zilina Academy
|
FC Košice U19
|
NS
|
04:00
'
|
Jihlava U19
|
Frýdek-Místek U19
|
NS
|
04:00
'
|
Sigma Olomouc U19
|
Slovacko U19
|
NS
|
04:00
'
|
FC Fastav Zlin U19
|
Karvina U19
|
NS
|
04:00
'
|
Czechowice-Dziedzice
|
Czaniec
|
NS
|
04:00
'
|
Rozwój Katowice
|
LGKS 38 Podlesianka
|
NS
|
04:00
'
|
Port Melbourne U23
|
Dandenong City U23
|
NS
|
04:00
'
|
FK Pardubice U19
|
Viktoria Plzen Academy
|
NS
|
04:00
'
|
Mlada Boleslav U19
|
Brno U19
|
NS
|
04:00
'
|
Sparta Katowice
|
Drama Zbrosławice
|
NS
|
04:00
'
|
Zagłębie Sosnowiec II
|
Znicz Kłobuck
|
NS
|
04:00
'
|
Břidličná
|
Vratimov
|
NS
|
04:00
'
|
Warta Poznań U19
|
Wisla U19
|
NS
|
04:00
'
|
Korona Kielce U19
|
Zaglebie U19
|
NS
|
04:00
'
|
Cádiz W
|
Oceja W
|
NS
|
04:00
'
|
Genoa U18
|
Frosinone U18
|
NS
|
04:00
'
|
Lokomotiva Zagreb U19
|
Dinamo Zagreb Academy
|
NS
|
04:00
'
|
Mladost Ždralovi U19
|
Hajduk Split Academy
|
NS
|
04:00
'
|
Naivas
|
Vihiga Bullets
|
NS
|
04:00
'
|
Rainbow
|
Kisumu All Stars
|
NS
|
04:00
'
|
Ümranıyespor U19
|
Ankara Keçiörengücü U19
|
NS
|
04:00
'
|
Denizlispor U19
|
Eskişehirspor U19
|
NS
|
04:00
'
|
Göztepe U19
|
Adanaspor U19
|
NS
|
04:00
'
|
Bursaspor U19
|
Bandırmaspor U19
|
NS
|
04:00
'
|
Gençlerbirliği U19
|
Manisa FK U19
|
NS
|
04:00
'
|
Yomraspor U19
|
Rizespor U19
|
CANCL
|
04:00
'
|
Bayrampaşaspor U19
|
Fatih Karagümrük U19
|
NS
|
04:00
'
|
Bodrumspor U19
|
Sakaryaspor U19
|
NS
|
04:00
'
|
Altay U19
|
Pendikspor U19
|
NS
|
04:00
'
|
Supra Kwidzyn
|
Gedania Gdańsk II
|
NS
|
04:00
'
|
Chernihiv
|
Bukovyna
|
NS
|
04:00
'
|
RB Leipzig U17
|
Borussia Dortmund U17
|
NS
|
04:00
'
|
Goulburn Valley Suns
|
Box Hill United
|
NS
|
04:00
'
|
Polonia Kepno
|
Mieszko Gniezno
|
NS
|
04:15
'
|
St George City FA
|
Manly United
|
NS
|
04:15
'
|
Beti Ona U16
|
Real Unión U16
|
NS
|
04:15
'
|
Druzhba
|
Karpaty II
|
NS
|
04:30
'
|
Sheffield Wednesday
|
QPR Academy
|
NS
|
04:30
'
|
Tartu Kalev
|
Tammeka II
|
NS
|
04:30
'
|
Laanemaa Haapsalu
|
Tallinna JK Legion
|
NS
|
04:30
'
|
Dinaz Vyshhorod
|
Nyva Ternopil'
|
NS
|
04:30
'
|
Phoenix
|
Pärnu
|
NS
|
04:30
'
|
Viimsi
|
Tabasalu
|
NS
|
04:30
'
|
Elva
|
FC Tallinn
|
NS
|
04:30
'
|
Yllätys
|
LehPa
|
NS
|
04:30
'
|
Bangkok W
|
Hinkhon United W
|
NS
|
04:30
'
|
Luton Town Academy
|
Cheltenham Town U18
|
NS
|
04:30
'
|
Ordizia U16
|
Anaitasuna U16
|
NS
|
04:30
'
|
Philippine Army
|
Aguilas
|
NS
|
04:30
'
|
Beasain U16 II
|
Aloña Mendi U16
|
NS
|
04:30
'
|
Zestoa U16
|
Lazkao U16
|
NS
|
04:30
'
|
Kirchanschöring
|
Deisenhofen
|
NS
|
04:30
'
|
Accrington Stanley U18
|
Salford City
|
NS
|
04:30
'
|
Stockport County U18
|
Wrexham U18
|
NS
|
04:45
'
|
Zvyahel
|
Kudrivka
|
NS
|
05:00
'
|
Colchester Utd
|
Swansea Academy
|
NS
|
05:00
'
|
Peterborough
|
Burnley Academy
|
NS
|
05:00
'
|
Bournemouth Academy
|
Bristol City Academy
|
NS
|
05:00
'
|
Millwall Academy
|
Fleetwood Town Academy
|
NS
|
05:00
'
|
Riga FC II
|
JDFS Alberts
|
NS
|
05:00
'
|
SJK Akatemia II
|
OPS
|
NS
|
05:00
'
|
Estoril Praia U19
|
Lusitânia U19
|
NS
|
05:00
'
|
Huragan Międzyrzec Podl.
|
Stal Poniatowa
|
NS
|
05:00
'
|
Górnik Łęczna
|
Medyk Konin W
|
NS
|
05:00
'
|
Epitsentr Dunayivtsi
|
SK Poltava
|
NS
|
05:00
'
|
ZTE U19
|
BVSC Zugló U19
|
NS
|
05:00
'
|
III. Kerületi TVE U19
|
Győri ETO U19
|
NS
|
05:00
'
|
Ferencváros U19
|
Debrecen U19
|
NS
|
05:00
'
|
Feyenoord U18
|
AZ U18
|
NS
|
05:00
'
|
KuPS U20
|
KoPSe U20
|
NS
|
05:00
'
|
Vitesse U18
|
PSV U18
|
NS
|
05:00
'
|
Groningen U18
|
Willem II U18
|
NS
|
05:00
'
|
De Graafschap U18
|
Almere City U18
|
NS
|
05:00
'
|
Gladesville Ryde U20
|
Newcastle Jets U20
|
NS
|
05:00
'
|
Sundby BK
|
Borup / Solrød W
|
NS
|
05:00
'
|
Baltyk Koszalin
|
Błękitni Stargard II
|
NS
|
05:00
'
|
Unia Dolice
|
Olimp Gościno
|
NS
|
05:00
'
|
VPS-j U20
|
Ilves U20
|
NS
|
05:00
'
|
AKS SMS Łódź
|
Rks Radomsko
|
NS
|
05:00
'
|
Vasconia U16
|
Real Sociedad U16
|
NS
|
05:00
'
|
Antiguoko U16
|
Portugalete U16
|
NS
|
05:00
'
|
Harrogate Town U18
|
Doncaster Rovers
|
NS
|
05:00
'
|
Mansfield Town U18
|
Lincoln City
|
NS
|
05:00
'
|
Song Lam Nghe An
|
Hanoi T&T
|
NS
|
05:00
'
|
Iskra Bugojno W
|
SFK 2000
|
NS
|
05:00
'
|
Ringsted
|
Herlev
|
NS
|
05:00
'
|
LSF
|
KFUM Roskilde
|
NS
|
05:00
'
|
Auda W
|
Riga W
|
NS
|
05:00
'
|
Ilintxa U16
|
Lagun Onak U16
|
NS
|
05:00
'
|
Ostrava W
|
Plzen W
|
NS
|
05:00
'
|
Hainan Star
|
Hunan Xiangtao
|
NS
|
05:00
'
|
Valmiera II
|
Progress / AFA Olaine
|
NS
|
05:00
'
|
Lokomotiv Moscow W
|
Yenisey W
|
NS
|
05:00
'
|
Slonim
|
MKK-Dnepr
|
NS
|
05:00
'
|
Fortis
|
Sheikh Russel
|
NS
|
05:00
'
|
Bangladesh Police
|
Rahmatgonj MFS
|
NS
|
05:00
'
|
Krylya Sovetov Samara II
|
Nosta
|
NS
|
05:00
'
|
Istiklol
|
Khosilot Farkhor
|
NS
|
05:00
'
|
Wieczysta Kraków
|
Wisłoka Dębica
|
NS
|
05:00
'
|
Radunia Stężyca
|
Wisła Puławy
|
NS
|
05:00
'
|
Dynamo Kyiv Academy
|
Kolos Kovalivka U19
|
NS
|
05:00
'
|
Crewe Alexandra U18
|
Coventry City
|
NS
|
05:00
'
|
Barnsley
|
Hull City U18
|
NS
|
05:00
'
|
Preston North End
|
Walsall U18
|
NS
|
05:00
'
|
Rochdale U18
|
Bolton Wanderers U18
|
NS
|
05:00
'
|
Mulembe United
|
Kibera Black Stars
|
NS
|
05:00
'
|
Eastern Long Lions
|
Hong Kong FC
|
NS
|
05:00
'
|
Royal AM U23
|
AmaZulu U23
|
NS
|
05:00
'
|
San Miguel Larraga
|
CD Gares
|
NS
|
05:00
'
|
Son Sardina
|
Transportes Alcaine II W
|
NS
|
05:00
'
|
Orlęta Aleksandrów Kuj.
|
Start Pruszcz
|
NS
|
05:00
'
|
Prochowiczanka
|
BKS Bobrzanie B-c
|
NS
|
05:00
'
|
Croydon Kings
|
Adelaide City
|
NS
|
05:15
'
|
Tolosa U16
|
Zumaiako U16
|
NS
|
05:15
'
|
Vorarlberg U18
|
LASK Juniors OÖ U18
|
NS
|
05:15
'
|
Breñamén
|
Maspalomas
|
NS
|
05:30
'
|
Gute
|
Falu BS
|
NS
|
05:30
'
|
Port Darwin
|
Hellenic Athletic
|
NS
|
05:30
'
|
Sparta Praha Women
|
Liberec W
|
NS
|
05:30
'
|
Athletic Club U16
|
KM Bihotza U16
|
NS
|
05:30
'
|
Sturm Graz U18
|
Tirol U18
|
NS
|
05:30
'
|
Brøndby U19
|
Vejle U19
|
NS
|
05:30
'
|
Sturm Graz U16
|
Tirol U16
|
NS
|
05:30
'
|
Meppen II W
|
Jesteburg / Bendestorf
|
NS
|
05:30
'
|
Villacayo Nela
|
Belorado
|
NS
|
05:30
'
|
Hirnyk-Sport
|
Khust City
|
NS
|
05:45
'
|
Aretxabaleta U16
|
Urola U16
|
NS
|
06:00
'
|
Birmingham
|
Charlton Athletic
|
NS
|
06:00
'
|
Energetik
|
Köpetdag Aşgabat
|
NS
|
06:00
'
|
Tord
|
Vastra Frolunda
|
NS
|
06:00
'
|
Stenungsund
|
IFK Skovde
|
NS
|
06:00
'
|
Wisła Płock II
|
Hutnik Warszawa
|
NS
|
06:00
'
|
PIF
|
Mariehamn II
|
NS
|
06:00
'
|
BFA
|
Trakai
|
NS
|
06:00
'
|
Helsingborg U19
|
Djurgården U19
|
NS
|
06:00
'
|
EBK W
|
ONS
|
NS
|
06:00
'
|
Varde W
|
ASA W
|
NS
|
06:00
'
|
BSF W
|
Vildbjerg W
|
NS
|
06:00
'
|
Diósgyőr U19
|
Puskás Akadémia U19
|
NS
|
06:00
'
|
Nyva Buzova
|
FC Inhulets Petrove
|
NS
|
06:00
'
|
MaPS U20
|
GrIFK U20
|
NS
|
06:00
'
|
Dobre Miasto
|
Jeziorak Ilawa
|
NS
|
06:00
'
|
Chemik Police
|
Szczecinek
|
NS
|
06:00
'
|
Iskierka Śmierdnica
|
Orzeł Wałcz
|
NS
|
06:00
'
|
Wybrzeże Rewalskie Rewal
|
Gwardia Koszalin
|
NS
|
06:00
'
|
IF Lyseng
|
Oure
|
NS
|
06:00
'
|
Vanløse
|
Silkeborg-Voel KFUM
|
NS
|
06:00
'
|
Hondarribia U16
|
Vasconia U16 II
|
NS
|
06:00
'
|
Liepājas FS W
|
Rigas W
|
NS
|
06:00
'
|
Slagelse B&I
|
Greve
|
NS
|
06:00
'
|
OKS
|
Viby
|
NS
|
06:00
'
|
FLC Thanh Hoa
|
Binh Dinh
|
NS
|
06:00
'
|
Binh Duong
|
Sanna Khanh Hoa
|
NS
|
06:00
'
|
SFK Rīga
|
Olaine W
|
NS
|
06:00
'
|
Dinamo Kirov
|
Volna Kovernino
|
NS
|
06:00
'
|
Kiruna FF
|
Tegs SK
|
NS
|
06:00
'
|
Sylvia
|
FC Nacka Iliria
|
NS
|
06:00
'
|
Frösö
|
IFK Luleå
|
NS
|
06:00
'
|
Vitória
|
SSA U20
|
NS
|
06:00
'
|
Phnom Penh Crown FC
|
Visakha
|
NS
|
06:00
'
|
Svay Rieng
|
Boeung Ket
|
NS
|
06:00
'
|
Hobro II
|
Tarup-Paarup
|
NS
|
06:00
'
|
DYuSSh-3 Pinsk
|
Stroitel Kapyl
|
POSTP
|
06:00
'
|
Nakhon Si Thammarat
|
Chiangmai
|
NS
|
06:00
'
|
Vitebsk W
|
Bobruichanka W
|
NS
|
06:00
'
|
Universidade de Macau
|
Sporting Macau
|
NS
|
06:00
'
|
Albirex Niigata S
|
Lion City Sailors FC
|
NS
|
06:00
'
|
Rapid Wien U16
|
Burgenland U16
|
NS
|
06:00
'
|
Kazincbarcika W
|
Lőrinci Kitartás W
|
NS
|
06:00
'
|
Red Bull Akademie U15
|
St. Pölten U15
|
NS
|
06:00
'
|
Red Bull Akademie U16
|
St. Pölten U16
|
NS
|
06:00
'
|
Admira U16
|
Austria Wien U16
|
NS
|
06:00
'
|
VfL Bremen
|
Eiche Horn
|
NS
|
06:00
'
|
Empor Berlin
|
Stern
|
NS
|
06:00
'
|
Schott Jena
|
Geratal
|
NS
|
06:00
'
|
Nakhon Pathom
|
Buriram United
|
NS
|
06:00
'
|
Gonsenheim
|
FC Karbach
|
NS
|
06:00
'
|
Austria Lustenau II
|
Höchst
|
NS
|
06:00
'
|
AaB U19
|
Horsens U19
|
NS
|
06:00
'
|
Silkeborg U19
|
Odense U19
|
NS
|
06:00
'
|
Mezőkövesd-Zsóry
|
Zalaegerszegi TE
|
NS
|
06:00
'
|
Admira U18
|
Austria Wien U18
|
NS
|
06:00
'
|
NKP Podhale
|
Unia Tarnów
|
NS
|
06:00
'
|
Nordsjaelland U19
|
København Academy
|
NS
|
06:00
'
|
Lyngby U19
|
Esbjerg U19
|
NS
|
06:00
'
|
IJzendijke W
|
Wartburgia II W
|
NS
|
06:00
'
|
XerxesDZB (Zat)
|
Spijkenisse
|
NS
|
06:00
'
|
JKT Tanzania
|
Geita Gold
|
NS
|
06:00
'
|
Ohrid
|
Detonit Plachkovica
|
NS
|
06:00
'
|
Slaven Koprivnica U19
|
Rijeka U19
|
NS
|
06:00
'
|
Kamenica-Sasa
|
FK Kozuv Gevgelija
|
NS
|
06:00
'
|
Novaci
|
Karaorman Struga
|
NS
|
06:00
'
|
Belasica
|
FK Vardar Negotino
|
NS
|
06:00
'
|
Osogovo
|
Skopje
|
NS
|
06:00
'
|
Pobeda
|
Aresimi
|
NS
|
06:00
'
|
FK Bashkimi Kumanovo
|
Pelister
|
NS
|
06:00
'
|
Teteks
|
Besa Dobërdoll
|
NS
|
06:00
'
|
Diyarbakır Yenişehir
|
Kayabağlar Gençlikspor
|
NS
|
06:00
'
|
Albanët
|
Naftëtari Kuçovë
|
NS
|
06:00
'
|
Łokietek Brześć Kuj.
|
Pomorzanin Toruń
|
NS
|
06:00
'
|
Noteć Łabiszyn
|
Pomorzanin Serock
|
NS
|
06:00
'
|
Tenisca U19
|
Los Llanos Aceró U19
|
NS
|
06:00
'
|
Juventud Laguna U19 II
|
Puerto Cruz U19
|
NS
|
06:00
'
|
Tenerife U19 II
|
Valleseco U19
|
NS
|
06:00
'
|
Władysławowo
|
Grom Nowy Staw
|
NS
|
06:00
'
|
Polonia Nysa
|
Małapanew Ozimek
|
NS
|
06:15
'
|
Espoon Tikka U20
|
HJS U20
|
NS
|
06:15
'
|
SaPa
|
MPS
|
NS
|
06:15
'
|
SP Falcons
|
Bayanzürkh Sporting
|
NS
|
06:15
'
|
Oiartzun U16
|
Ostadar U16
|
NS
|
06:15
'
|
Kremin' II
|
Trostianets
|
NS
|
06:30
'
|
FC Khimki
|
Sokol Saratov
|
NS
|
06:30
'
|
Atlético Gran Canaria
|
CD Maspalomas
|
NS
|
06:30
'
|
Sävedalen
|
Laholm
|
NS
|
06:30
'
|
Tshinkunku
|
Blessing
|
NS
|
06:30
'
|
Prykarpattia
|
Yarud Mariupol'
|
NS
|
06:30
'
|
Ajax U18
|
Utrecht U18
|
NS
|
06:30
'
|
Arrupe Chaminade U16
|
Santo Tomás Lizeoa U16
|
NS
|
06:30
'
|
ASPL 2000
|
Entente Boulet Rouge
|
NS
|
06:30
'
|
VSK Århus
|
Frem
|
NS
|
06:30
'
|
Chongqing Tongliang Long
|
Suzhou Dongwu
|
NS
|
06:30
'
|
Qingdao Red Lions
|
Yunnan Yukun
|
NS
|
06:30
'
|
Energetik-Bgu Minsk
|
BATE II
|
NS
|
06:30
'
|
Zvijezda '09 Brgule
|
Igman Konjic
|
NS
|
06:30
'
|
Spartak Kostroma
|
FC Kaluga
|
NS
|
06:30
'
|
Marienlyst
|
Odder
|
NS
|
06:30
'
|
Allerod
|
Karlslunde
|
NS
|
06:30
'
|
Excelsior Maassluis
|
AFC
|
NS
|
06:30
'
|
Police Tero FC
|
Chiangrai United
|
NS
|
06:30
'
|
Lech Poznań II
|
Kalisz
|
NS
|
06:30
'
|
UD Longuera Toscal U19
|
Sobradillo U19 II
|
NS
|
06:30
'
|
Llano del Moro U19
|
Laguna U19
|
NS
|
06:30
'
|
La Garita U19
|
35600 U19
|
NS
|
06:30
'
|
Arucas U19 II
|
RC Victoria
|
NS
|
06:30
'
|
Puertos Las Palmas U19
|
Unión Sur Yaiza U19
|
NS
|
06:30
'
|
Marítima U19 II
|
Lanzarote U19
|
NS
|
06:30
'
|
Unión Viera U19 II
|
Huracán U19 II
|
NS
|
06:30
'
|
Las Longueras U19
|
Las Palmas U19 II
|
NS
|
06:30
'
|
Doramas U19
|
Teguise U19
|
NS
|
06:30
'
|
Güímar W
|
La Palma Tarsa W
|
NS
|
06:30
'
|
Bologna U19 W
|
Res Roma U19 W
|
NS
|
06:45
'
|
Bashundhara Kings
|
Abahani Limited Dhaka
|
NS
|
06:45
'
|
Be Quick 1887 U21
|
Zeeburgia U21
|
NS
|
06:45
'
|
DETO Twenterand
|
Excelsior '31
|
NS
|
07:00
'
|
FC Lapa
|
IPS Edustus
|
NS
|
07:00
'
|
Hammarby Academy
|
Malmö Academy
|
NS
|
07:00
'
|
Zvezda St. Petersburg
|
FC Torpedo Vladimir
|
NS
|
07:00
'
|
Hamrun Spartans
|
Paola Hibernians
|
NS
|
07:00
'
|
Chernomorets Novorossiysk
|
Torpedo Moskva
|
NS
|
07:00
'
|
Arnavutkoy Belediyespor
|
Kastamonuspor
|
NS
|
07:00
'
|
VfB Krieschow
|
Einheit Wernigerode
|
NS
|
07:00
'
|
Ratchaburi FC
|
BG Pathum United
|
NS
|
07:00
'
|
Eintracht Stadtallendorf
|
FC Bayern Alzenau
|
NS
|
07:00
'
|
FK Pirmasens
|
Wormatia Worms
|
NS
|
07:00
'
|
Odense Q W
|
B 93 W
|
NS
|
07:00
'
|
FC Thy-Thisted Q
|
NIF / HG W
|
NS
|
07:00
'
|
Malmö FF W
|
Eskilstuna United
|
NS
|
07:00
'
|
Árbær
|
Vídir
|
NS
|
07:00
'
|
Czarni Czarna Białost.
|
Michałowo
|
NS
|
07:00
'
|
VJS W
|
VIFK W
|
NS
|
07:00
'
|
CDC Q7
|
Dikhil
|
NS
|
07:00
'
|
Boavista U17
|
Espinho U17
|
NS
|
07:00
'
|
Sidama Bunna
|
Welayta Dicha
|
NS
|
07:00
'
|
07 Vestur II
|
Royn
|
NS
|
07:00
'
|
Simrishamn
|
Karlskrona
|
NS
|
07:00
'
|
OsPa
|
RoPo
|
NS
|
07:00
'
|
Skiljebo
|
Kungsängen
|
NS
|
07:00
'
|
IFK Österåker
|
Järfälla
|
NS
|
07:00
'
|
Kumla
|
Forward
|
NS
|
07:00
'
|
KTS Weszło
|
Józefovia Józefów
|
NS
|
07:00
'
|
Motala
|
Grebbestad
|
NS
|
07:00
'
|
TuPS
|
Kuusysi
|
NS
|
07:00
'
|
Husqvarna
|
Öckerö
|
NS
|
07:00
'
|
FC Espoo
|
EPS II
|
NS
|
07:00
'
|
Peimari United
|
TPS II
|
CANCL
|
07:00
'
|
Nebitçi
|
Arkadag
|
NS
|
07:00
'
|
FC Merw Mary
|
Aşgabat
|
NS
|
07:00
'
|
Helios
|
Molycorp Silmet
|
NS
|
07:00
'
|
Åtvidabergs FF
|
Haninge
|
NS
|
07:00
'
|
IFK Eskilstuna
|
Ljungsbro
|
NS
|
07:00
'
|
Nyköpings BIS
|
Syrianska
|
NS
|
07:00
'
|
Uralets NT
|
Nizhny Novgorod II
|
NS
|
07:00
'
|
Ytterhogdal
|
Täfteå
|
NS
|
07:00
'
|
Dynamo Stavropol
|
Alaniya Vladikavkaz II
|
NS
|
07:00
'
|
FC Belshina
|
Torpedo BelAZ II
|
NS
|
07:00
'
|
Bergnasets
|
Gottne IF
|
NS
|
07:00
'
|
Skellefteå
|
Bodens BK
|
NS
|
07:00
'
|
Algarna
|
Umeå FC Akademi
|
NS
|
07:00
'
|
Næsby
|
Ishøj
|
NS
|
07:00
'
|
Manila Montet
|
Mendiola
|
NS
|
07:00
'
|
Longford Town U20
|
Klub Kildare U20
|
NS
|
07:00
'
|
Sligo Rovers U20
|
Athlone Town U20
|
NS
|
07:00
'
|
NEC
|
BUL
|
NS
|
07:00
'
|
Young Boys W
|
Grasshopper W
|
NS
|
07:00
'
|
Ararat II
|
Gandzasar
|
NS
|
07:00
'
|
Ararat-Armenia II
|
Onor
|
NS
|
07:00
'
|
Andranik
|
Lernayin Artsakh
|
NS
|
07:00
'
|
Shirak II
|
Nikarm
|
NS
|
07:00
'
|
KCB
|
Kariobangi Sharks
|
NS
|
07:00
'
|
Murang'a SEAL
|
Gor Mahia
|
NS
|
07:00
'
|
Sofapaka
|
Shabana
|
NS
|
07:00
'
|
Muhoroni Youth
|
Bidco United
|
NS
|
07:00
'
|
Eintracht Sondershausen
|
Wacker Nordhausen
|
NS
|
07:00
'
|
Union Mühlhausen
|
Schleiz
|
NS
|
07:00
'
|
An der Fahner Höhe
|
Thüringen Weida
|
NS
|
07:00
'
|
Kastl
|
Holzkirchen
|
NS
|
07:00
'
|
Vahr-Blockdiek
|
Geestemünde
|
NS
|
07:00
'
|
FC Kempten
|
Ehekirchen
|
NS
|
07:00
'
|
FSV Pfaffenhofen
|
TSV Bobingen
|
NS
|
07:00
'
|
Durach
|
Eintracht Karlsfeld
|
NS
|
07:00
'
|
Gilching Argelsried
|
Unterhaching II
|
NS
|
07:00
'
|
Illertissen II
|
Schwabmünchen
|
NS
|
07:00
'
|
Olching
|
Kaufering
|
NS
|
07:00
'
|
TuS Geretsried
|
Feldmoching
|
NS
|
07:00
'
|
Forstinning
|
Ampfing
|
NS
|
07:00
'
|
Woltmershausen
|
Brinkumer SV
|
NS
|
07:00
'
|
TuRa Bremen
|
Blumenthaler SV
|
NS
|
07:00
'
|
SV Blau-WeiY 90 Berlin
|
SCC Berlin
|
NS
|
07:00
'
|
Buchonia Flieden
|
03 Kassel
|
NS
|
07:00
'
|
Eutiner SV
|
Eichholzer SV
|
NS
|
07:00
'
|
80 Gardelegen
|
Bitterfeld-Wolfen
|
NS
|
07:00
'
|
Hamm United
|
Voran Ohe
|
NS
|
07:00
'
|
Kaltenkirchener TS
|
Phönix Lübeck II
|
NS
|
07:00
'
|
Blau Weiß Dölau
|
Fortuna Magdeburg
|
NS
|
07:00
'
|
Ilsenburg
|
Rot-Weiß Thalheim
|
NS
|
07:00
'
|
Biebrich
|
SG Walluf
|
NS
|
07:00
'
|
Halle-Ammendorf
|
Blau-Weiß Zorbau
|
NS
|
07:00
'
|
Neckarsulmer SU
|
TSG Tübingen
|
NS
|
07:00
'
|
Berg
|
Spfr. Dorfmerkingen
|
NS
|
07:00
'
|
Pastow
|
Torgelow-Ueckermünde
|
NS
|
07:00
'
|
Siedenbollentin
|
TSV Stralsund
|
NS
|
07:00
'
|
Haldensleben
|
Westerhausen
|
NS
|
07:00
'
|
Isparta Davrazspor
|
Iğdır FK
|
NS
|
07:00
'
|
Etimesgut Belediyespor
|
İnegölspor
|
NS
|
07:00
'
|
24 Erzincanspor
|
Fethiyespor
|
NS
|
07:00
'
|
Karaman Belediyespor
|
Somaspor
|
NS
|
07:00
'
|
Derincespor
|
Denizlispor
|
NS
|
07:00
'
|
Iskenderun FK
|
Düzcespor
|
NS
|
07:00
'
|
Amed SK
|
Menemen Belediyespor
|
NS
|
07:00
'
|
Altınordu
|
Osmanlıspor
|
NS
|
07:00
'
|
Kırşehir Belediyespor
|
Hekimoğlu Trabzon
|
NS
|
07:00
'
|
Kirklarelispor
|
Zonguldak Kömürspor
|
NS
|
07:00
'
|
Utaş Uşakspor
|
Sarıyer
|
NS
|
07:00
'
|
Oberlausitz Neugersdorf
|
Fortuna Chemnitz
|
NS
|
07:00
'
|
Ankara Demirspor
|
İçelspor
|
NS
|
07:00
'
|
Bursaspor
|
Van BB
|
NS
|
07:00
'
|
Serik Belediyespor
|
Erokspor
|
NS
|
07:00
'
|
Yeni Çarşı FK
|
Karacabey Birlikspor
|
NS
|
07:00
'
|
Dukla Praha
|
Vlašim
|
NS
|
07:00
'
|
Nordmark Satrup
|
Inter Türkspor Kiel
|
NS
|
07:00
'
|
VfR Neumünster
|
Heider SV
|
NS
|
07:00
'
|
TSV Rain am Lech
|
Schwaben Augsburg
|
NS
|
07:00
'
|
SV Heimstetten
|
Landsberg
|
NS
|
07:00
'
|
TSB Flensburg
|
Hohenwestedt
|
NS
|
07:00
'
|
Union Neumünster
|
Oldenburger SV
|
NS
|
07:00
'
|
SC Freital
|
Magdeburg II
|
NS
|
07:00
'
|
Ludwigsfelder FC
|
Plauen
|
NS
|
07:00
'
|
Motor Marienberg
|
Bischofswerdaer FV
|
NS
|
07:00
'
|
Stilon Gorzow
|
Odra Bytom Odrzański
|
NS
|
07:00
'
|
HV & CV Quick
|
Kloetinge
|
NS
|
07:00
'
|
Sparta Nijkerk
|
Hoogeveen
|
NS
|
07:00
'
|
Schöningen
|
MTV Eintracht Celle
|
NS
|
07:00
'
|
Marburg
|
Eddersheim
|
NS
|
07:00
'
|
FC Giessen
|
Dietkirchen
|
NS
|
07:00
'
|
BSV Rehden
|
Ramlingen/Ehlershausen
|
NS
|
07:00
'
|
DEM
|
DVS '33
|
NS
|
07:00
'
|
Union Mauer
|
Slovan HAC
|
NS
|
07:00
'
|
Hollandia
|
BOL
|
NS
|
07:00
'
|
SJC Noordwijk
|
Ter Leede
|
NS
|
07:00
'
|
Kaynaşlı Belediyespor
|
Eskişehir Yunusemrespor
|
NS
|
07:00
'
|
FC Vsetin
|
Slavičín
|
NS
|
07:00
'
|
Türk Metal 1963
|
Bartınspor
|
NS
|
07:00
'
|
Luzern U19
|
Sion U19
|
NS
|
07:00
'
|
Xamax U19
|
Aarau U19
|
NS
|
07:00
'
|
St. Gallen U19
|
Lausanne-Sport U19
|
NS
|
07:00
'
|
Team Ticino U19
|
Young Boys Academy
|
NS
|
07:00
'
|
Servette U19
|
Thun U19
|
NS
|
07:00
'
|
Coast Stima
|
Migori Youth
|
NS
|
07:00
'
|
Winterthur U19
|
Grasshoppers U19
|
NS
|
07:00
'
|
FC Basel Academy
|
Zürich U19
|
NS
|
07:00
'
|
RKVV Velsen
|
Fortuna Wormerveer
|
NS
|
07:00
'
|
Assad
|
Gusii
|
NS
|
07:00
'
|
KHC
|
Go Ahead
|
NS
|
07:00
'
|
Eckernförde / Fleckeby
|
Eidertal Molfsee
|
NS
|
07:00
'
|
Adıyaman 1954
|
Afjet Afyonspor
|
NS
|
07:00
'
|
Bucaspor
|
Yeni Diyarbekirspor
|
NS
|
07:00
'
|
Kriston W
|
Ajka W
|
NS
|
07:00
'
|
Slesvig
|
Osterrönfeld
|
NS
|
07:00
'
|
Rot-Schwarz Kiel
|
Gettorfer SC
|
NS
|
07:00
'
|
Kropp
|
Frisia 03 Risum-Lindholm
|
NS
|
07:00
'
|
Nielba Wagrowiec
|
Polonia Chodzież
|
NS
|
07:15
'
|
AaFK Fortuna
|
EuPa
|
NS
|
07:15
'
|
Công An Nhân Dân
|
Nam Dinh
|
NS
|
07:15
'
|
Hai Phong
|
Ho Chi Minh City
|
NS
|
07:30
'
|
SV Spakenburg
|
KVV Quick Boys
|
NS
|
07:30
'
|
HIFK 2
|
MPS/Atletico Malmi
|
NS
|
07:30
'
|
Purha
|
HaPK Edustus
|
NS
|
07:30
'
|
B36 II
|
TB
|
NS
|
07:30
'
|
Suduroy
|
HB II
|
NS
|
07:30
'
|
Cambuur U18
|
Sparta Rotterdam U18
|
NS
|
07:30
'
|
Østerbro W
|
Aalborg
|
NS
|
07:30
'
|
Şagadam
|
FC Ahal
|
NS
|
07:30
'
|
At. Paranaense
|
PSTC U20
|
NS
|
07:30
'
|
Volendam U21
|
Feyenoord Academy
|
POSTP
|
07:30
'
|
Baka City
|
Silver Strikers
|
NS
|
07:30
'
|
Ekwendeni Hammers
|
Moyale Barracks
|
NS
|
07:30
'
|
Big Bullets
|
Be Forward Wanderers
|
NS
|
07:30
'
|
Enskede
|
Arameiska / Syrianska
|
NS
|
07:30
'
|
FC Praha W
|
Sparta Praha II W
|
NS
|
07:30
'
|
DOVO
|
Eemdijk
|
NS
|
07:30
'
|
Rijnvogels
|
HSC '21
|
NS
|
07:30
'
|
RKAV Volendam
|
Genemuiden
|
NS
|
07:30
'
|
Baunatal
|
FC 1906 Erlensee
|
NS
|
07:30
'
|
ACV
|
Koninklijke HFC
|
NS
|
07:30
'
|
Noordwijk
|
ADO '20
|
NS
|
07:30
'
|
Lisse
|
Scheveningen
|
NS
|
07:30
'
|
Vevey Sports
|
La Sarraz-Eclépens
|
NS
|
07:30
'
|
Staphorst
|
Kampong
|
NS
|
07:30
'
|
Katwijk
|
Jong Sparta
|
NS
|
07:30
'
|
Barendrecht
|
Groene Ster
|
NS
|
07:30
'
|
SteDoCo
|
TOGB
|
NS
|
07:30
'
|
Preußen Reinfeld
|
SV Todesfelde
|
NS
|
07:30
'
|
SVG Reichenau
|
Wals-Grünau
|
NS
|
07:30
'
|
Sonthofen
|
Kirchheimer SC
|
NS
|
07:30
'
|
Ismaning
|
Türkspor Augsburg
|
NS
|
07:30
'
|
Kapaz
|
Sumqayıt
|
NS
|
07:30
'
|
Weißenburg
|
ASV Weisendorf
|
NS
|
07:30
'
|
HHC
|
Rijnsburgse Boys
|
NS
|
07:30
'
|
Wildcats Krottendorf W
|
Südburgenland / Hartberg W
|
NS
|
07:30
'
|
Broekster Boys
|
Blauw Wit '34
|
NS
|
07:30
'
|
WHC
|
NEO
|
NS
|
07:30
'
|
Drachtster Boys
|
Jubbega
|
CANCL
|
07:30
'
|
Achilles '12
|
DOS '37
|
NS
|
07:30
'
|
NSC Nijkerk
|
RKHVV
|
NS
|
07:30
'
|
Woudenberg
|
Victoria Hilversum
|
NS
|
07:30
'
|
Jodan Boys
|
De Meern (Zat)
|
NS
|
07:30
'
|
Aalsmeer
|
SVL
|
NS
|
07:30
'
|
DVVA
|
Zuidvogels
|
NS
|
07:30
'
|
WNC
|
Almkerk
|
NS
|
07:30
'
|
BVCB
|
Brielle
|
NS
|
07:30
'
|
Papendrecht
|
Sliedrecht
|
NS
|
07:30
'
|
Zuidland
|
Sparta AV
|
NS
|
07:30
'
|
Skillz
|
TAC'90
|
NS
|
07:30
'
|
Die Haghe
|
Forum Sport
|
NS
|
07:30
'
|
Valken '68
|
Voorschoten '97
|
NS
|
07:30
'
|
Hoogezand
|
DZOH
|
NS
|
07:30
'
|
Prestice
|
Povltava FA
|
NS
|
07:30
'
|
WV-HEDW
|
HBC
|
NS
|
07:30
'
|
Alphense Boys
|
ARC
|
NS
|
07:30
'
|
Swift
|
AFC '34
|
NS
|
07:30
'
|
HBS
|
LRC
|
NS
|
07:30
'
|
Lazio U18
|
Cagliari U18
|
NS
|
07:30
'
|
Poortugaal
|
RVVH
|
NS
|
07:30
'
|
Heerjansdam
|
VOC
|
NS
|
07:30
'
|
Capelle
|
Smitshoek
|
NS
|
07:30
'
|
DSO
|
RKAVV
|
NS
|
07:30
'
|
FC 's-Gravenzande
|
Nieuwenhoorn
|
NS
|
07:30
'
|
ROHDA Raalte
|
VV Scherpenzeel
|
NS
|
07:30
'
|
Buitenpost
|
AZSV
|
NS
|
07:30
'
|
Huizen
|
JOS Watergraafsmeer
|
NS
|
07:30
'
|
Achilles Veen
|
EVV
|
NS
|
07:45
'
|
NAC U21
|
Dordrecht U21
|
NS
|
07:45
'
|
Berkum
|
SDV Barneveld
|
NS
|
07:45
'
|
Ajax Amateurs
|
DHSC
|
NS
|
07:45
'
|
BFC
|
Batavia' 90
|
NS
|
07:45
'
|
Sparta Enschede
|
SVZW
|
NS
|
07:50
'
|
Šibenik
|
Jarun
|
NS
|
08:00
'
|
VIFK
|
JJK
|
NS
|
08:00
'
|
EPS
|
Atlantis FC
|
NS
|
08:00
'
|
Pallo-Iirot
|
Tampere United
|
NS
|
08:00
'
|
HJS
|
Ilves-Kissat
|
NS
|
08:00
'
|
Mazembe
|
Saint Eloi Lupopo
|
POSTP
|
08:00
'
|
1.FC Slovácko Women
|
Slavia Praha Femenino
|
NS
|
08:00
'
|
Spartak Nalchik
|
Legion Dynamo
|
NS
|
08:00
'
|
KF Ballkani
|
KF Dukagjini
|
NS
|
08:00
'
|
Mashuk KMV
|
Tekstilshchik Ivanovo
|
NS
|
08:00
'
|
Avangard Kursk
|
Volga Ulyanovsk
|
NS
|
08:00
'
|
Auchinleck Talbot
|
Pollok FC
|
NS
|
08:00
'
|
Cardiff City
|
Watford Academy
|
NS
|
08:00
'
|
Vitesse U21
|
Heerenveen U21
|
NS
|
08:00
'
|
Cambuur U21
|
NEC U21
|
NS
|
08:00
'
|
Twente / Heracles U21
|
Go Ahead Eagles U21
|
NS
|
08:00
'
|
Barciczanka Barcice
|
Dalin Myślenice
|
NS
|
08:00
'
|
Kluczevia Stargard
|
Rasel Dygowo
|
NS
|
08:00
'
|
Motor Lubawa
|
Rominta Gołdap
|
NS
|
08:00
'
|
Saxan
|
Victoria
|
NS
|
08:00
'
|
KPV Kokkola
|
PKKU
|
NS
|
08:00
'
|
RoPS Rovaniemi
|
Klubi-04
|
NS
|
08:00
'
|
Kauno Žalgiris II
|
Banga II
|
NS
|
08:00
'
|
SexyPöxyt
|
EBK
|
NS
|
08:00
'
|
Tervakosken Pato
|
PP-70
|
NS
|
08:00
'
|
Lubumbashi Sport
|
Mazembe
|
NS
|
08:00
'
|
Banga W
|
Žalgiris W
|
NS
|
08:00
'
|
Vora
|
Bylis Ballsh
|
NS
|
08:00
'
|
Police Rwanda
|
Etoile de l'Est
|
NS
|
08:00
'
|
Bugesera
|
Rwamagana City
|
NS
|
08:00
'
|
Amagaju
|
Sunrise
|
NS
|
08:00
'
|
SP Camaçariense
|
Estrela de Março U20
|
NS
|
08:00
'
|
Kuban Holding
|
Rubin Yalta
|
NS
|
08:00
'
|
Astrakhan
|
Stroitel Kamensk-Shakht.
|
NS
|
08:00
'
|
Pobeda
|
Angusht
|
NS
|
08:00
'
|
Chippa United
|
Orlando Pirates
|
NS
|
08:00
'
|
Olympic Star
|
Dynamik
|
NS
|
08:00
'
|
Kayanza United
|
Inter Star
|
NS
|
08:00
'
|
Rukinzo
|
Flambeau du Centre
|
NS
|
08:00
'
|
Traktor Minsk
|
Dnepr Mogilev II
|
POSTP
|
08:00
'
|
Le Messager Ngozi
|
Lydia Ludic
|
NS
|
08:00
'
|
Telaviv
|
Vital'O
|
NS
|
08:00
'
|
Aigle Noir
|
Tigre Noir
|
NS
|
08:00
'
|
Moso Sugar
|
Musongati
|
NS
|
08:00
'
|
Galway United U20
|
UCD U20
|
NS
|
08:00
'
|
Gomel II
|
Polotsk
|
POSTP
|
08:00
'
|
St Patrick's U20
|
Finn Harps U20
|
NS
|
08:00
'
|
Shelbourne U20
|
Dundalk U20
|
NS
|
08:00
'
|
Centro Limoeirense U20
|
Petrolina
|
NS
|
08:00
'
|
Sundby
|
Skjold
|
NS
|
08:00
'
|
Cork City U20
|
Wexford U20
|
NS
|
08:00
'
|
Treaty United U20
|
Cobh Ramblers U20
|
NS
|
08:00
'
|
Staiceles Bebri
|
JFC Jelgava
|
NS
|
08:00
'
|
Pro Vercelli U19
|
Triestina U19
|
NS
|
08:00
'
|
Novara U19
|
Mantova U19
|
NS
|
08:00
'
|
Volders
|
Fügen
|
NS
|
08:00
'
|
Shabab Al Sahel
|
Al Hikma
|
NS
|
08:00
'
|
Costa do Sol
|
Songo
|
NS
|
08:00
'
|
Carrigaline United
|
Midleton
|
NS
|
08:00
'
|
VVC Brasschaat W
|
Vosselaar W
|
NS
|
08:00
'
|
LMPS
|
Machokha
|
NS
|
08:00
'
|
Matlama
|
Likila United
|
NS
|
08:00
'
|
Manonyane
|
CCX
|
NS
|
08:00
'
|
ACE Maseru
|
Liphakoe Football Club
|
NS
|
08:00
'
|
Bikita Minerals
|
TelOne
|
NS
|
08:00
'
|
Ngezi Platinum
|
Bulawayo Chiefs
|
NS
|
08:00
'
|
Chicken Inn
|
Dynamos
|
NS
|
08:00
'
|
Herentals
|
Yadah
|
NS
|
08:00
'
|
Platinum
|
Green Fuel
|
NS
|
08:00
'
|
Kariba
|
Manica
|
NS
|
08:00
'
|
Reims U19
|
O. Marseille Academy
|
NS
|
08:00
'
|
Speranis Nisporeni
|
FCM Ungheni
|
NS
|
08:00
'
|
Olimp Comrat
|
Făleşti
|
NS
|
08:00
'
|
La Fiorita
|
Murata
|
NS
|
08:00
'
|
CD Monte Carlo
|
Tak Chun Ka I
|
NS
|
08:00
'
|
Landshut
|
Deggendorf
|
NS
|
08:00
'
|
Nithsdale Wanderers
|
Wigtown & Bladnoch
|
NS
|
08:00
'
|
Glenafton Athletic
|
Kirkintilloch Rob Roy
|
NS
|
08:00
'
|
Largs Thistle
|
Cumnock Juniors
|
NS
|
08:00
'
|
Beith Juniors
|
Troon
|
NS
|
08:00
'
|
Clydebank FC
|
St Cadoc's
|
NS
|
08:00
'
|
Eintracht Münchberg
|
Stadeln
|
NS
|
08:00
'
|
Katschenreuth
|
Erlangen-Bruck
|
NS
|
08:00
'
|
SV Mitterteich
|
Jahn Forchheim
|
NS
|
08:00
'
|
Hurlford United
|
Arthurlie
|
NS
|
08:00
'
|
Darvel FC
|
Irvine Meadow
|
NS
|
08:00
'
|
Garmisch-Partenkirchen
|
Hallbergmoos-Goldach
|
NS
|
08:00
'
|
Nikola Tesla
|
Poppenbüttel
|
NS
|
08:00
'
|
Heiligenstadt
|
Ohratal Ohrdruf
|
NS
|
08:00
'
|
Röllbach
|
Vatan Spor
|
NS
|
08:00
'
|
Bjelovar
|
Kustošija
|
NS
|
08:00
'
|
Seebach
|
Sturm Hauzenberg
|
NS
|
08:00
'
|
East End
|
Nairn St Ninian
|
NS
|
08:00
'
|
Buchanhaven Hearts
|
Culter
|
NS
|
08:00
'
|
Colony Park
|
Hermes
|
NS
|
08:00
'
|
Fraserburgh United
|
Bridge of Don Thistle
|
NS
|
08:00
'
|
Newmachar United
|
Ellon United
|
NS
|
08:00
'
|
Dyce Juniors
|
Maud
|
NS
|
08:00
'
|
Stoneywood Parkvale
|
Rothie Rovers
|
NS
|
08:00
'
|
Inverkeithing Hillfield
|
Glenrothes
|
NS
|
08:00
'
|
Arminia Ludwigshafen
|
Cosmos Koblenz
|
NS
|
08:00
'
|
Trident
|
Nkwazi
|
NS
|
08:00
'
|
Kilb
|
Wiener Neustadt
|
NS
|
08:00
'
|
Anif
|
Puch
|
NS
|
08:00
'
|
Borea Dresden
|
SG Taucha 99
|
NS
|
08:00
'
|
Lößnitz
|
Rapid Chemnitz
|
NS
|
08:00
'
|
Saxonia Tangermünde
|
Ottersleben
|
NS
|
08:00
'
|
Rene Schneider
|
Warnemünde
|
NS
|
08:00
'
|
Primstal
|
Köllerbach
|
NS
|
08:00
'
|
SF Seligenstadt
|
FCA Darmstadt
|
NS
|
08:00
'
|
Eichsfeld
|
Saalfeld
|
NS
|
08:00
'
|
Schweina-Gumpelstadt
|
Preußen Bad Langensalza
|
NS
|
08:00
'
|
Weinheim
|
Mühlhausen
|
NS
|
08:00
'
|
MSC Preussen
|
Sangerhausen
|
NS
|
08:00
'
|
Altengamme
|
Vorwarts-Wacker 04
|
NS
|
08:00
'
|
Lohbrugge
|
Curslack-Neuengamme
|
NS
|
08:00
'
|
Elversberg II
|
Saar Saarbrücken
|
NS
|
08:00
'
|
Bad Soden
|
SSV Sand
|
NS
|
08:00
'
|
Willingen
|
Barockstadt F-L II
|
NS
|
08:00
'
|
Resovia Rzeszów
|
Miedź Legnica
|
NS
|
08:00
'
|
Red Bull Akademie U18
|
St. Pölten U18
|
NS
|
08:00
'
|
Pogon Grodzisk Mazowiecki
|
Pelikan Łowicz
|
NS
|
08:00
'
|
Victoria Sulejowek
|
Olimpia Zambrów
|
NS
|
08:00
'
|
Gundelfingen
|
Kottern
|
NS
|
08:00
'
|
Donaustauf
|
Kornburg
|
NS
|
08:00
'
|
Bayern Hof
|
SpVgg Hankofen-Hailing
|
NS
|
08:00
'
|
Neumarkt Germany
|
Ingolstadt II
|
NS
|
08:00
'
|
Coburg
|
Gebenbach
|
NS
|
08:00
'
|
Dornbreite Lubeck
|
Weiche Flensburg II
|
NS
|
08:00
'
|
Blauw Geel '38
|
GVV Unitas
|
NS
|
08:00
'
|
Sportlust '46
|
AWC
|
NS
|
08:00
'
|
Biel-Bienne
|
Lugano II
|
NS
|
08:00
'
|
SCG Muangthong United
|
Sukhothai
|
NS
|
08:00
'
|
Futura Humenne
|
Spišská Nová Ves
|
NS
|
08:00
'
|
Kozakken Boys
|
GVVV
|
NS
|
08:00
'
|
ODIN '59
|
Harkemase Boys
|
NS
|
08:00
'
|
Hanau 93
|
Rot-Weiß Walldorf
|
NS
|
08:00
'
|
SV Steinbach
|
Waldgirmes
|
NS
|
08:00
'
|
Noah
|
Alashkert
|
NS
|
08:00
'
|
Urk
|
IJsselmeervogels
|
NS
|
08:00
'
|
Hunfelder SV
|
Fernwald
|
NS
|
08:00
'
|
VVSB
|
USV Hercules
|
NS
|
08:00
'
|
Atlas Delmenhorst
|
Rotenburger SV
|
NS
|
08:00
'
|
Eilvese
|
TuS Bersenbrück
|
NS
|
08:00
'
|
DZC '68
|
SV Dalfsen
|
NS
|
08:00
'
|
Flevo Boys
|
Marum
|
NS
|
08:00
'
|
Burgum
|
Alcides
|
NS
|
08:00
'
|
Roda '46 (Zat)
|
Argon
|
NS
|
08:00
'
|
Bemmel
|
SDC Putten
|
NS
|
08:00
'
|
Apeldoorn
|
DUNO
|
NS
|
08:00
'
|
De Dijk
|
ZOB
|
NS
|
08:00
'
|
SCPB '22
|
Kolping Boys
|
NS
|
08:00
'
|
Oranje Nassau
|
Velocitas 1897
|
NS
|
08:00
'
|
HZVV
|
SVBO
|
NS
|
08:00
'
|
Winsum
|
WVV
|
NS
|
08:00
'
|
Nieuw Lekkerland
|
DCV
|
NS
|
08:00
'
|
Terneuzense Boys
|
SHO
|
NS
|
08:00
'
|
Al Ittifaq Res.
|
Al Feiha Res.
|
NS
|
08:00
'
|
Nootdorp
|
VELO
|
NS
|
08:00
'
|
Grun-WeiY Lubben
|
Petershagen-Eggersdorf
|
NS
|
08:00
'
|
Einheit Bernau
|
Werderaner Viktoria
|
NS
|
08:00
'
|
Zehdenick
|
FC Frankfurt
|
NS
|
08:00
'
|
Preußen Eberswalde
|
Oranienburger FC
|
NS
|
08:00
'
|
Grün-Weiß Ahrensfelde
|
Victoria Seelow
|
NS
|
08:00
'
|
MSV 1919 Neuruppin
|
Fortuna Babelsberg
|
NS
|
08:00
'
|
TuS Sachsenhausen
|
Concordia Buckow / Wald
|
NS
|
08:00
'
|
Union Klosterfelde
|
BSC Süd 05
|
NS
|
08:00
'
|
Singida Big Stars
|
Dodoma Jiji
|
NS
|
08:00
'
|
Austria Wien II W
|
Pinzgau Saalfelden W
|
NS
|
08:00
'
|
Brøndby U17
|
Vejle U17
|
NS
|
08:00
'
|
Vasas Kubala Akadémia W
|
Csepel W
|
NS
|
08:00
'
|
Husumer SV
|
Altenholz
|
NS
|
08:00
'
|
Benburb
|
Gartcairn Juniors
|
NS
|
08:00
'
|
Myszków
|
Ruch Radzionkow
|
NS
|
08:00
'
|
Sopoti Librazhd
|
Iliria Fushë-Krujë
|
NS
|
08:00
'
|
Wda Świecie
|
Tłuchowia Tłuchowo
|
NS
|
08:00
'
|
Valbona
|
Murlani
|
NS
|
08:00
'
|
Adriatiku
|
Tërbuni Pukë
|
NS
|
08:00
'
|
SC Feyenoord
|
Zwaluwen
|
NS
|
08:00
'
|
ASWH
|
Westlandia
|
NS
|
08:00
'
|
Flaminia
|
Sassari Latte Dolce
|
NS
|
08:00
'
|
VVOG
|
Pelikaan
|
NS
|
08:00
'
|
Freedom U19 W
|
Pavia Academy U19 W
|
NS
|
08:00
'
|
Brescia U19 W
|
Genoa U19 W
|
NS
|
08:00
'
|
Darłovia Darłowo
|
Odra Chojna
|
NS
|
08:15
'
|
Rangers
|
Moneni Pirates
|
NS
|
08:15
'
|
Madlenya
|
Denver
|
NS
|
08:15
'
|
Ezulwini United
|
Manzini Sea Birds
|
NS
|
08:15
'
|
Illovo
|
Manzini Wanderers
|
NS
|
08:15
'
|
Midtjylland U17
|
AGF U17
|
NS
|
08:15
'
|
Lyngby U17
|
Esbjerg U17
|
NS
|
08:15
'
|
Randers Freja U17
|
SønderjyskE U17
|
NS
|
08:15
'
|
AaB U17
|
Horsens U17
|
NS
|
08:30
'
|
Austria Salzburg
|
VfB Hohenems
|
NS
|
08:30
'
|
SR Donaufeld
|
Young Violets Austria Wien
|
NS
|
08:30
'
|
Puskas Akademy
|
Kisvárda FC
|
NS
|
08:30
'
|
Sanga Balende
|
Panda B5
|
NS
|
08:30
'
|
Ylöjärvi United
|
Loiske
|
NS
|
08:30
'
|
MB
|
Skála II
|
NS
|
08:30
'
|
KÍ III
|
AB Argir II
|
NS
|
08:30
'
|
San Marcial
|
CD Autol
|
NS
|
08:30
'
|
Andijan
|
PFC Sogdiana Jizzakh
|
NS
|
08:30
'
|
Partizan Salihorsk
|
Isloch II
|
POSTP
|
08:30
'
|
Varde
|
Dalum
|
NS
|
08:30
'
|
Drogheda United U20
|
Derry City U20
|
NS
|
08:30
'
|
Vitebsk II
|
Krumkachy
|
POSTP
|
08:30
'
|
Akron II
|
Orenburg II
|
NS
|
08:30
'
|
Forfar United
|
Dundee Violet
|
NS
|
08:30
'
|
Letham
|
Carnoustie Panmure
|
NS
|
08:30
'
|
Bumprom
|
Volna
|
NS
|
08:30
'
|
Moldavo W
|
Standard Liège II W
|
NS
|
08:30
'
|
Baumholder
|
FV Engers 07
|
NS
|
08:30
'
|
Pfeddersheim
|
Alemannia Waldalgesheim
|
NS
|
08:30
'
|
Diefflen
|
Quierschied
|
NS
|
08:30
'
|
Auersmacher
|
Kaiserslautern II
|
NS
|
08:30
'
|
Almere City II
|
De Treffers
|
NS
|
08:30
'
|
Wislanie Jaskowice
|
Chełmianka Chełm
|
NS
|
08:30
'
|
Lichtenauer
|
Wolfhagen
|
NS
|
08:30
'
|
Reichensachsen
|
Eiterfeld
|
CANCL
|
08:30
'
|
Hertha Wiesbach
|
Reisbach
|
NS
|
08:30
'
|
Preetzer TSV
|
Hagen Ahrensburg
|
NS
|
08:30
'
|
Hausen
|
Pfullendorf
|
NS
|
08:30
'
|
Kuppenheim
|
Stadelhofen
|
NS
|
08:30
'
|
FV Mosbach
|
Bretten
|
NS
|
08:30
'
|
VfB Eppingen
|
Zuzenhausen
|
NS
|
08:30
'
|
Rot-Weiß Weiler
|
Ehingen-Süd
|
NS
|
08:30
'
|
Pfullingen
|
Fellbach
|
NS
|
08:30
'
|
Salmrohr
|
Wirges
|
NS
|
08:30
'
|
Biberach
|
TV Echterdingen
|
NS
|
08:30
'
|
Neuenheim
|
Astoria Walldorf II
|
NS
|
08:30
'
|
Waldhof Mannheim II
|
Spielberg
|
NS
|
08:30
'
|
FV Fortuna Heddesheim
|
Victoria Bammental
|
NS
|
08:30
'
|
Crossgates Primrose
|
Dunbar United
|
NS
|
08:30
'
|
Haddington Athletic
|
Jeanfield Swifts
|
NS
|
08:30
'
|
Kinnoull
|
Broxburn Athletic
|
NS
|
08:30
'
|
Musselburgh Athletic
|
Dundonald Bluebell
|
NS
|
08:30
'
|
Linx
|
Teningen
|
NS
|
08:30
'
|
09 Breidenbach
|
Hornau
|
NS
|
08:30
'
|
Forfar West End
|
Dundee North End
|
NS
|
08:30
'
|
Lochee Harp
|
Tayport
|
NS
|
08:30
'
|
Scone Thistle
|
Brechin Victoria
|
NS
|
08:30
'
|
East Craigie
|
Blairgowrie
|
NS
|
08:30
'
|
Arbroath Victoria
|
Kirriemuir Thistle
|
NS
|
08:30
'
|
Downfield
|
Coupar Angus
|
NS
|
08:30
'
|
Penicuik Athletic
|
Sauchie Juniors
|
NS
|
08:30
'
|
Tynecastle
|
Luncarty
|
NS
|
08:30
'
|
Silkeborg U17
|
OB U17
|
NS
|
08:30
'
|
Rotenhof
|
Stjernen
|
NS
|
08:30
'
|
Nordsjælland U17
|
København U17
|
NS
|
08:30
'
|
Den Hoorn
|
LFC
|
NS
|
08:30
'
|
Mutilvera II
|
Ondalán
|
NS
|
08:45
'
|
ToTe
|
LJS
|
NS
|
08:45
'
|
Eindhoven W
|
Berkel W
|
NS
|
08:45
'
|
Cultural Abetxuko
|
Iru Bat
|
NS
|
09:00
'
|
FC Futura
|
GrIFK
|
NS
|
09:00
'
|
NJS
|
MYPA 47
|
NS
|
09:00
'
|
Al-Akhdar Al Bayda
|
Al Ahly Benghazi
|
POSTP
|
09:00
'
|
Lichfield City
|
Darlaston Town
|
NS
|
09:00
'
|
Buckie Thistle
|
East Kilbride
|
CANCL
|
09:00
'
|
Jersey Bulls FC
|
AFC Croydon Athletic
|
NS
|
09:00
'
|
Alania Vladikavkaz
|
Shinnik
|
NS
|
09:00
'
|
Bonnyrigg Rose
|
Forfar Athletic
|
NS
|
09:00
'
|
East Fife
|
The Spartans FC
|
NS
|
09:00
'
|
Elgin City
|
Clyde
|
NS
|
09:00
'
|
Peterhead
|
Dumbarton
|
NS
|
09:00
'
|
Stranraer
|
Stenhousemuir
|
NS
|
09:00
'
|
Granollers EC
|
UA Horta
|
NS
|
09:00
'
|
KF Teuta
|
Klubi Sportiv Egnatia
|
NS
|
09:00
'
|
KR W
|
Vestri W
|
NS
|
09:00
'
|
Vizela U19
|
Marítimo U19
|
NS
|
09:00
'
|
KajHa
|
PonPa
|
NS
|
09:00
'
|
Roi United
|
PS Kemi
|
CANCL
|
09:00
'
|
B68
|
NSÍ
|
NS
|
09:00
'
|
AIK U19
|
Stocksund U19
|
NS
|
09:00
'
|
Aftur / Hvíti / Ál U19
|
Víkingur U19
|
NS
|
09:00
'
|
Arlanda
|
Dalkurd FF
|
NS
|
09:00
'
|
Farsta
|
Sandvikens AIK
|
NS
|
09:00
'
|
Kristianstad
|
Högaborg
|
NS
|
09:00
'
|
IFK Karlshamn
|
Österlen
|
NS
|
09:00
'
|
Wilga Garwolin
|
Błonianka Błonie
|
NS
|
09:00
'
|
Drogowiec Jedlińsk
|
Mazur Karczew
|
NS
|
09:00
'
|
TB II
|
EB / Streymur II
|
NS
|
09:00
'
|
FKS Stal Kraśnik
|
Tomasovia Tomaszów
|
NS
|
09:00
'
|
Rudki
|
Arka Pawłów
|
NS
|
09:00
'
|
Recreativo do Libolo
|
CD Lunda-Sul
|
NS
|
09:00
'
|
Mechanik Bobolice
|
Biali Sądów
|
NS
|
09:00
'
|
Wisłok Wiśniowa
|
Sokół Kamień
|
NS
|
09:00
'
|
Stomil Olsztyn II
|
Mazur Ełk
|
NS
|
09:00
'
|
Głogovia Głogów Mał.
|
Lechia Sędziszów Małopo.
|
NS
|
09:00
'
|
Onze Bravos
|
Académica Petróleos do Lobito
|
NS
|
09:00
'
|
Dalvík / Reynir
|
ÍBV
|
NS
|
09:00
'
|
Örebro Söder W
|
Gamla Upsala W
|
NS
|
09:00
'
|
Selfoss
|
Kormákur / Hvöt
|
NS
|
09:00
'
|
Fjardabyggd / Leiknir
|
Thróttur Vogar
|
NS
|
09:00
'
|
Reynir
|
Ægir
|
NS
|
09:00
'
|
Haukar
|
Höttur / Huginn
|
NS
|
09:00
'
|
Warmia Grajewo
|
Orlęta Czyżew
|
NS
|
09:00
'
|
Ruch Wysokie Mazowieckie
|
Cresovia Siemiatycze
|
NS
|
09:00
'
|
Flamurtari
|
Luzi 2008
|
NS
|
09:00
'
|
Apolonia Fier
|
Besa Kavajë
|
NS
|
09:00
'
|
FC Chișinău W
|
Belceanca W
|
NS
|
09:00
'
|
ABFF U17
|
Niva
|
NS
|
09:00
'
|
Rostov II
|
Forte Taganrog
|
NS
|
09:00
'
|
Zenit W
|
Krylya Sovetov W
|
NS
|
09:00
'
|
Lushnja
|
Kastrioti Krujë
|
NS
|
09:00
'
|
Korabi Peshkopi
|
Burreli
|
NS
|
09:00
'
|
Nathaly's
|
Kondzo
|
NS
|
09:00
'
|
Nouvelle Génération
|
Jeunesse Unie de Kintélé
|
NS
|
09:00
'
|
Akademiya Tambov
|
SKA-Energiya II
|
NS
|
09:00
'
|
Sevastopol
|
Druzhba
|
NS
|
09:00
'
|
Sloga Doboj
|
Sarajevo
|
NS
|
09:00
'
|
Leioako W
|
San Ignacio II W
|
NS
|
09:00
'
|
Betiko Neskak W
|
Ugao W
|
NS
|
09:00
'
|
IFK Östersund
|
Lucksta IF
|
NS
|
09:00
'
|
Shamrock Rovers U20
|
Bohemians U20
|
NS
|
09:00
'
|
Al Sadaqa
|
Al-Hilal SC Benghazi
|
POSTP
|
09:00
'
|
Al-Tahaddi
|
Al-Nasr
|
POSTP
|
09:00
'
|
Al Morooj
|
Al-Anwar
|
POSTP
|
09:00
'
|
Al-Suqoor
|
Al Ta'awon
|
POSTP
|
09:00
'
|
Maccabi Netanya
|
Hapoel Tel Aviv
|
NS
|
09:00
'
|
Žilina W
|
GFC Regionálna akadémia
|
NS
|
09:00
'
|
NA Hussein Dey
|
Kouba
|
NS
|
09:00
'
|
Koléa
|
ASM Oran
|
NS
|
09:00
'
|
Ghir Abadla
|
MCB Oued Sly
|
NS
|
09:00
'
|
Temouchent
|
WA Mostaganem
|
NS
|
09:00
'
|
USM El Harrach
|
CA Batna
|
NS
|
09:00
'
|
MSP Batna
|
Annaba
|
NS
|
09:00
'
|
RB Ouargla
|
Oued Magrane
|
NS
|
09:00
'
|
MC El Eulma
|
JS Bordj Ménaïel
|
NS
|
09:00
'
|
Teleghma
|
MO Constantine
|
NS
|
09:00
'
|
AS Khroub
|
E Sour El-Ghozlane
|
NS
|
09:00
'
|
IB Khémis El Khechna
|
HB Chelghoum Laïd
|
NS
|
09:00
'
|
Aïn M'lila
|
Olympique Akbou
|
NS
|
09:00
'
|
Garforth Town
|
Albion Sports
|
NS
|
09:00
'
|
FC Zurich Femenino
|
Luzern W
|
NS
|
09:00
'
|
ES Mostaganem
|
WA Boufarik
|
NS
|
09:00
'
|
SKAF Khémis Mélina
|
RC Arbaâ
|
NS
|
09:00
'
|
JSM Tiaret
|
CR Méchria
|
NS
|
09:00
'
|
Moknine
|
Zarzis
|
NS
|
09:00
'
|
Kerkennah
|
Gabès
|
NS
|
09:00
'
|
EO Sidi Bouzid
|
EM Mahdia
|
NS
|
09:00
'
|
Knaphill
|
Tadley Calleva
|
NS
|
09:00
'
|
Newmarket Town
|
Thetford Town
|
POSTP
|
09:00
'
|
Radès
|
Jeunesse Sportive Omrane
|
NS
|
09:00
'
|
Rejiche
|
Djelma
|
NS
|
09:00
'
|
Bowers & Pitsea
|
Brentwood Town
|
NS
|
09:00
'
|
Stockton Town
|
Dunston
|
NS
|
09:00
'
|
Anstey Nomads FC
|
Harborough Town
|
NS
|
09:00
'
|
Prescot Cables
|
City of Liverpool
|
NS
|
09:00
'
|
Wythenshawe Town
|
Bury
|
NS
|
09:00
'
|
Falmouth Town
|
Clevedon Town
|
NS
|
09:00
'
|
Bedfont Sports
|
Reading City
|
NS
|
09:00
'
|
Rayners Lane
|
Holyport
|
NS
|
09:00
'
|
Khimik Dzerzhinsk
|
Torpedo Miass
|
NS
|
09:00
'
|
Nancy U19
|
Troyes U19
|
NS
|
09:00
'
|
Szekszárdi
|
Ferencvaros Women
|
NS
|
09:00
'
|
LUV Graz W
|
FAC / Landhaus W
|
NS
|
09:00
'
|
LASK W
|
Altenmarkt W
|
POSTP
|
09:00
'
|
Martigny Sports
|
Lancy
|
NS
|
09:00
'
|
Arany Bácska W
|
Nyiregyháza Spartacus W
|
NS
|
09:00
'
|
Tavannes / Tramelan
|
Prishtina Bern
|
NS
|
09:00
'
|
Eisbachtal
|
Malberg
|
NS
|
09:00
'
|
Pattensen
|
Halvestorf-Herkendorf
|
NS
|
09:00
'
|
Mecklenburg Schwerin
|
Greifswalder II
|
NS
|
09:00
'
|
Hilden II
|
Süchteln
|
NS
|
09:00
'
|
Oberweikertshofen
|
Memmingen II
|
NS
|
09:00
'
|
Rot-Weiß Hadamar
|
Weyer
|
NS
|
09:00
'
|
Bevern
|
Melle 03
|
NS
|
09:00
'
|
Heiligenstedten
|
TSV Lägerdorf
|
NS
|
09:00
'
|
Ratzeburg
|
Sereetz
|
CANCL
|
09:00
'
|
Ballweiler-Wecklingen
|
Eppelborn
|
NS
|
09:00
'
|
SV Eintracht Wald-Michelbach
|
Neu-Isenburg
|
NS
|
09:00
'
|
Eldagsen
|
Wetschen
|
NS
|
09:00
'
|
Bühlertal
|
Elzach-Yach
|
NS
|
09:00
'
|
Viktoria Herxheim
|
SV Hermersberg
|
NS
|
09:00
'
|
Basara Mainz
|
TuS Rüssingen
|
NS
|
09:00
'
|
Idar-Oberstein
|
Bienwald Kandel
|
NS
|
09:00
'
|
Lothian Hutchison
|
Hill Of Beath Hawthorn
|
NS
|
09:00
'
|
Osterhofen
|
FC Tegernheim
|
NS
|
09:00
'
|
Quelle Furth
|
Bayreuth II
|
NS
|
09:00
'
|
Bramfelder SV
|
Harburger
|
NS
|
09:00
'
|
Großbardorf
|
Lichtenfels
|
NS
|
09:00
'
|
Mönchröden
|
TSV Unterpleichfeld
|
NS
|
09:00
'
|
Alemannia Haibach
|
TSV Gochsheim
|
NS
|
09:00
'
|
Schwebenried / Schwemm.
|
Fuchsstadt
|
NS
|
09:00
'
|
SC Ettmannsdorf
|
TB/ASV Regenstauf
|
NS
|
09:00
'
|
Luhe-Wildenau
|
Lam
|
NS
|
09:00
'
|
Oldland Abbotonians
|
Millbrook
|
NS
|
09:00
'
|
Admira Dornbirn
|
Lauterach
|
NS
|
09:00
'
|
Nailsea & Tickenham
|
St Blazey
|
NS
|
09:00
'
|
Wikielec
|
Jagiellonia II
|
NS
|
09:00
'
|
Elana Toruń
|
Flota Swinoujscie
|
NS
|
09:00
'
|
TSV Abtswind
|
VfB Eichstätt
|
NS
|
09:00
'
|
Czarni Połaniec
|
Podlasie Biała Podlaska
|
NS
|
09:00
'
|
Cham
|
ATSV Erlangen
|
NS
|
09:00
'
|
Fortuna Regensburg
|
Würzburger FV
|
NS
|
09:00
'
|
OJC Rosmalen
|
Baronie
|
NS
|
09:00
'
|
Köniz
|
Concordia
|
NS
|
09:00
'
|
Wohlen
|
Muttenz
|
NS
|
09:00
'
|
Solothurn
|
Emmenbrucke
|
NS
|
09:00
'
|
Schötz
|
Münsingen
|
NS
|
09:00
'
|
Rapperswil-Jona
|
Bavois
|
NS
|
09:00
'
|
Breitenrain
|
Servette II
|
NS
|
09:00
'
|
Zürich II
|
Étoile Carouge
|
NS
|
09:00
'
|
Luzern II
|
Delémont
|
NS
|
09:00
'
|
Paradiso
|
Kriens
|
NS
|
09:00
'
|
Vineta Wolin
|
Stolem Gniewino
|
NS
|
09:00
'
|
Türk Gücü Friedberg
|
1960 Hanau
|
NS
|
09:00
'
|
A XIII Auhof Center
|
FC 1980 Wien
|
NS
|
09:00
'
|
Linth
|
Taverne
|
NS
|
09:00
'
|
Höngg
|
Eschen / Mauren
|
NS
|
09:00
'
|
Uzwil
|
Wettswil-Bonstetten
|
NS
|
09:00
'
|
Balzers
|
Gossau
|
NS
|
09:00
'
|
ASV 13
|
Wienerberg
|
NS
|
09:00
'
|
Mauerwerk
|
SV Leobendorf
|
NS
|
09:00
'
|
Dinamo Helfort
|
Donau
|
NS
|
09:00
'
|
Lustenau
|
Hard
|
NS
|
09:00
'
|
Lloret
|
Figueres
|
NS
|
09:00
'
|
Vic
|
Viladecans
|
NS
|
09:00
'
|
UE Rubí
|
Atlètic Lleida
|
NS
|
09:00
'
|
Wippolder
|
Honselersdijk
|
NS
|
09:00
'
|
Varaždin U19
|
Istra 1961 U19
|
NS
|
09:00
'
|
Olimpia
|
Inter Soroca
|
NS
|
09:00
'
|
Ocniţa
|
Visoca
|
NS
|
09:00
'
|
Edineţ
|
Grănicerul
|
NS
|
09:00
'
|
Vulturii Cutezători
|
Țarigrad
|
NS
|
09:00
'
|
Lachen / Altendorf
|
Adliswil
|
NS
|
09:00
'
|
EFA Visoca
|
Barsa Ungheni
|
NS
|
09:00
'
|
Pepeni
|
Rîşcani
|
NS
|
09:00
'
|
Sesvete U19
|
Dugopolje U19
|
NS
|
09:00
'
|
Vllaznia Shkodër
|
Dinamo Tirana
|
NS
|
09:00
'
|
Laçi
|
KF Tirana
|
NS
|
09:00
'
|
Partizani Tirana
|
Skënderbeu Korçë
|
NS
|
09:00
'
|
ZTE W
|
Pécsi VSK W
|
NS
|
09:00
'
|
Binningen
|
Muri-Gümligen
|
NS
|
09:00
'
|
Erzeni Shijak
|
Kukësi
|
NS
|
09:00
'
|
Oiartzun W
|
Osasuna III W
|
NS
|
09:00
'
|
Shënkolli
|
Besëlidhja Lezhë
|
CANCL
|
09:00
'
|
Polonia Środa Śląska
|
Chrobry Głogów II
|
NS
|
09:00
'
|
Tarnovia T. Podgórne
|
Korona Piaski
|
NS
|
09:00
'
|
Zenit Międzybórz
|
Łużyce Lubań
|
NS
|
09:00
'
|
Hvězda Cheb
|
Meteor Praha
|
NS
|
09:00
'
|
Cabezo de Torres
|
Atletico Santa Cruz
|
NS
|
09:00
'
|
Sporting Cabanillas
|
Toledo II
|
NS
|
09:00
'
|
Madrid III W
|
Alhama II W
|
NS
|
09:00
'
|
FC Stăuceni
|
Socol Copceac
|
NS
|
09:00
'
|
CF Ghidighici
|
CSF Cricova
|
NS
|
09:00
'
|
Codru Călărași II
|
Congaz
|
NS
|
09:00
'
|
La Familia
|
Constructorul Leova
|
NS
|
09:00
'
|
Maiak Chirsova
|
FC Chișinău
|
NS
|
09:00
'
|
CS Atletic
|
Slobozia Mare
|
NS
|
09:00
'
|
Zumaiako
|
Elgoibar
|
NS
|
09:00
'
|
Betis CF
|
Béjar Industrial
|
NS
|
09:00
'
|
Urola
|
Eibar II
|
NS
|
09:00
'
|
Inter Vista Alegre
|
Racing Lermeño
|
NS
|
09:00
'
|
Calasanz Soria
|
UP Palencia
|
NS
|
09:00
'
|
Masfut
|
Al Fujairah
|
NS
|
09:00
'
|
Ina Goleniów
|
Wieża Postomino
|
NS
|
09:00
'
|
Kolbudy
|
Chojniczanka Chojnice II
|
NS
|
09:00
'
|
Powiśle Dzierzgoń
|
Arka Gdynia II
|
NS
|
09:00
'
|
Gulf Heroes
|
Al Urooba
|
NS
|
09:00
'
|
Masafi
|
Al Ramms
|
POSTP
|
09:00
'
|
Łomnica
|
Górnik Złotoryja
|
NS
|
09:00
'
|
Polonia Leszno
|
Gołuchów
|
NS
|
09:05
'
|
Mleeha U19
|
Al Ain U19
|
NS
|
09:05
'
|
Al Dhaid U19
|
Ras Al Khaimah U19
|
NS
|
09:05
'
|
Al Hamriyah U19
|
Al Jazira U19
|
NS
|
09:05
'
|
Shabab Al Ahli U19
|
Khorfakkan U19
|
NS
|
09:05
'
|
Hatta U19
|
Al Wahda U19
|
NS
|
09:05
'
|
Al Orooba U19
|
Sharjah U19
|
NS
|
09:05
'
|
Ajman U19
|
Al Wasl U19
|
NS
|
09:05
'
|
Kalba U19
|
Al Nasr U19
|
NS
|
09:10
'
|
Brabrand W
|
Team Viborg W
|
NS
|
09:10
'
|
Al Dhafra
|
Al-Taawon
|
NS
|
09:15
'
|
Leopards de Dolisie
|
CARA Brazzaville
|
NS
|
09:15
'
|
Ortmann
|
St. Peter
|
NS
|
09:15
'
|
Zarautz
|
Oiartzun KE
|
NS
|
09:30
'
|
Neftekhimik Nizhnekamsk
|
FC Yenisey
|
NS
|
09:30
'
|
Urgatzi FC
|
Amurrio
|
NS
|
09:30
'
|
Berceo II
|
Aldeano
|
NS
|
09:30
'
|
Suduroy II
|
Víkingur III
|
NS
|
09:30
'
|
IFK Göteborg U19
|
IFK Norrköping U19
|
NS
|
09:30
'
|
Port
|
SDC Group / H. Balbala
|
NS
|
09:30
'
|
Vlasina
|
Sinđelić Niš
|
NS
|
09:30
'
|
Trajal Krusevac
|
SFS Borac
|
NS
|
09:30
'
|
Budućnost Dobanovci
|
Torlak
|
NS
|
09:30
'
|
Padinska Skela
|
Polet Dorćol
|
NS
|
09:30
'
|
FK Romanija Pale
|
Famos Vojkovici
|
NS
|
09:30
'
|
Meševo
|
Jagodina
|
NS
|
09:30
'
|
Radnički Pirot
|
Žitorađa
|
NS
|
09:30
'
|
Jedinstvo Paraćin
|
Timočanin
|
NS
|
09:30
'
|
Pčinja Trgovište
|
Dunav Prahovo
|
NS
|
09:30
'
|
Jedinstvo Kruševac
|
Djerdap Kladovo
|
NS
|
09:30
'
|
Buducnost Popovac
|
Radnički Svilajnac
|
NS
|
09:30
'
|
Interclube
|
Petro de Luanda
|
NS
|
09:30
'
|
Anaitasuna W
|
Añorga II W
|
NS
|
09:30
'
|
Panjsher
|
Kuktosh
|
NS
|
09:30
'
|
Fortuna Živinice W
|
Sloboda Tuzla W
|
NS
|
09:30
'
|
Retz
|
Kottingbrunn
|
NS
|
09:30
'
|
Bliesmengen-Bolchen
|
Mettlach Merzig
|
NS
|
09:30
'
|
Boleraz
|
Bohunice
|
NS
|
09:30
'
|
Baník Prievidza
|
Imeľ
|
NS
|
09:30
'
|
Nové Zámky
|
Trstice
|
NS
|
09:30
'
|
Poprad
|
Spartak Medzilaborce
|
NS
|
09:30
'
|
Sobrance Sobranecko
|
Rudňany
|
NS
|
09:30
'
|
Kežmarok
|
Kechnec
|
NS
|
09:30
'
|
Čadca
|
Slávia Staškov
|
NS
|
09:30
'
|
Pribelce
|
Medzibrod
|
NS
|
09:30
'
|
Badin
|
Javorník Makov
|
NS
|
09:30
'
|
Stranavy
|
Kovacova
|
NS
|
09:30
'
|
Tvrdosin
|
Tatran Krásno
|
NS
|
09:30
'
|
Diósgyőri VTK W
|
Fehérvár W
|
NS
|
09:30
'
|
Uster
|
Widnau
|
NS
|
09:30
'
|
Mihajlovac 1934
|
Polet Ljubić
|
NS
|
09:30
'
|
Sloga Petrovac na Mlavi
|
Sloga Požega
|
NS
|
09:30
'
|
Takovo
|
Mladi Radnik
|
NS
|
09:30
'
|
Omladinac Zablaće
|
Priboj
|
NS
|
09:30
'
|
Vrelo Sport
|
Budučnost Krušik
|
NS
|
09:30
'
|
Borac Čačak
|
Zlatibor Čajetina
|
NS
|
09:30
'
|
Tutin
|
Jošanica
|
NS
|
09:30
'
|
Loznica
|
Real Podunavci
|
NS
|
09:30
'
|
Řepiště
|
Jeseník
|
NS
|
09:30
'
|
Unie Hlubina
|
Bospor Bohumín
|
NS
|
09:30
'
|
Start Brno
|
Frydlant
|
NS
|
09:30
'
|
Jiskra Rýmařov
|
Skaštice
|
NS
|
09:30
'
|
Vrchovina
|
Líšeň II
|
NS
|
09:30
'
|
Valašské Meziříčí
|
Slavoj Olympia Bruntál
|
NS
|
09:30
'
|
Šumperk
|
Opava II
|
NS
|
09:30
'
|
Atlético Pinatarense
|
Relesa Las Palas
|
NS
|
09:30
'
|
Tolosa CF
|
Real Unión II
|
NS
|
09:30
'
|
HFK Olomouc
|
Strani
|
NS
|
09:30
'
|
Bzenec
|
Baťov
|
NS
|
09:30
'
|
Nový Jičín
|
Kozlovice
|
NS
|
09:30
'
|
Iruña
|
CD Baztan
|
NS
|
09:30
'
|
Radnički Obrenovac
|
Sinđelić Beograd
|
NS
|
09:30
'
|
Zemun
|
Teleoptik
|
NS
|
09:30
'
|
Kozara Gradiska
|
Drina Zvornik
|
NS
|
09:30
'
|
Slavija
|
Laktasi
|
NS
|
09:30
'
|
Rudar Prijedor
|
BSK Banja Luka
|
NS
|
09:30
'
|
Velež Nevesinje
|
Omarska
|
NS
|
09:30
'
|
Borac Kozarska Dubica
|
Sloboda Mrkonjic Grad
|
NS
|
09:30
'
|
Ljubic Prnjavor
|
Sutjeska Foca
|
NS
|
10:00
'
|
Rapid Murillo
|
CD Cenicero
|
NS
|
10:00
'
|
FC Reipas
|
JäPS/47
|
NS
|
10:00
'
|
Shkupi
|
KF Shkendija
|
NS
|
10:00
'
|
El Nacional
|
Barcelona SC Femenino
|
NS
|
10:00
'
|
SC Imst
|
SC Röthis
|
NS
|
10:00
'
|
NK Tabor Sežana
|
ND Gorica
|
NS
|
10:00
'
|
FK Arsenal Tivat
|
Buducnost
|
NS
|
10:00
'
|
Salamanca UDS B
|
Ciudad Rodrigo
|
NS
|
10:00
'
|
Kalwarianka Kalwaria
|
Niwa Nowa Wieś
|
NS
|
10:00
'
|
Glinik Gorlice
|
Unia Oświęcim
|
NS
|
10:00
'
|
Beskid Andrychów
|
Jawiszowice
|
NS
|
10:00
'
|
Becej
|
Omladinac NB
|
NS
|
10:00
'
|
Ústí nad Orlicí
|
Letohrad
|
NS
|
10:00
'
|
Hajduk 1912 Kula
|
Maj Ruma
|
NS
|
10:00
'
|
Naftagas
|
Radnički Zrenjanin
|
NS
|
10:00
'
|
FK Sloven Ruma
|
Bačka Palanka
|
NS
|
10:00
'
|
Kikinda
|
Tisa Adorjan
|
NS
|
10:00
'
|
Borac Šajkaš
|
Dinamo Pancevo
|
NS
|
10:00
'
|
Podunavac
|
Kabel Novi Sad
|
NS
|
10:00
'
|
Jedinstvo Stara Pazova
|
Zeleznicar Inđija
|
NS
|
10:00
'
|
Olimpia Olsztynek
|
Polonia Lidzbark Warm.
|
NS
|
10:00
'
|
Constract Lubawa
|
Mamry Giżycko
|
NS
|
10:00
'
|
Kabuscorp
|
São Salvador
|
NS
|
10:00
'
|
Stal Sanok
|
Pogoń-Sokół Lubaczów
|
NS
|
10:00
'
|
Stal Łańcut
|
Jarosław
|
NS
|
10:00
'
|
Alit Ożarów
|
Wisla Sandomierz
|
NS
|
10:00
'
|
Pogoń 1945 Staszów
|
Nowiny
|
NS
|
10:00
'
|
Académica U17
|
Cova Piedade U17
|
NS
|
10:00
'
|
Dynamique Djougou
|
Tonnerre
|
NS
|
10:00
'
|
Adjidja
|
Avrankou Omnisport
|
NS
|
10:00
'
|
ASVO
|
Aïnonvi
|
NS
|
10:00
'
|
Tedeón II
|
Alfaro II
|
NS
|
10:00
'
|
Inter Logroño
|
Sporting Cascajos
|
NS
|
10:00
'
|
Varea II
|
Real Bethlehem
|
NS
|
10:00
'
|
UPI-ONM
|
Djeffa
|
NS
|
10:00
'
|
JAK
|
Etoile Filante
|
NS
|
10:00
'
|
JSO
|
Police Benin
|
NS
|
10:00
'
|
OTP
|
JPS
|
NS
|
10:00
'
|
Hadiya Hosaena
|
Fasil Ketema
|
NS
|
10:00
'
|
Thór / KA U20 W
|
Breiðablik / A / Sm U20 W
|
NS
|
10:00
'
|
Hoyvik
|
AB Argir
|
NS
|
10:00
'
|
Pradejón
|
Náxara II
|
NS
|
10:00
'
|
Dinamo Domašinec
|
Polet
|
NS
|
10:00
'
|
Virovitica
|
Medimurje Cakovec
|
NS
|
10:00
'
|
Varteks Varaždin
|
Rudar Mursko Sredisce
|
NS
|
10:00
'
|
Pitomaca
|
Podravina Ludbreg
|
NS
|
10:00
'
|
Gryf Gmina Zamość
|
Kryształ Werbkowice
|
NS
|
10:00
'
|
Espoir Savalou
|
ASPAC
|
NS
|
10:00
'
|
Dadjè
|
Requins
|
NS
|
10:00
'
|
Enkoping
|
Hudiksvalls FF
|
NS
|
10:00
'
|
Akademija Pandev
|
Bregalnica Stip
|
NS
|
10:00
'
|
Vardar
|
FK Makedonija
|
NS
|
10:00
'
|
Voska Sport
|
Sileks
|
NS
|
10:00
'
|
Rabotnicki
|
Tikves
|
NS
|
10:00
'
|
FC Struga
|
Gostivar
|
NS
|
10:00
'
|
CK United U20
|
Waterford U20
|
NS
|
10:00
'
|
Monterosi Tuscia U19
|
Ancona U19
|
NS
|
10:00
'
|
Deportivo Ibarra W
|
Espuce W
|
NS
|
10:00
'
|
Berg en Dal
|
Avanti
|
NS
|
10:00
'
|
Ell W
|
Racing Union Femenino
|
NS
|
10:00
'
|
Basauriko Kimuak W
|
Pauldarrak W
|
NS
|
10:00
'
|
Hapoel Haifa
|
Hapoel Beer Sheva
|
NS
|
10:00
'
|
Vojvodina W
|
Radnički 1923 W
|
NS
|
10:00
'
|
Cibalia
|
Solin
|
NS
|
10:00
'
|
Dubrava Zagreb
|
Orijent 1919
|
NS
|
10:00
'
|
Rīgas FS II
|
Ogre United
|
NS
|
10:00
'
|
Cruz Azul U23
|
Pumas UNAM U23
|
NS
|
10:00
'
|
Sendvaris
|
Jonava
|
NS
|
10:00
'
|
Pawłowice Śląskie
|
Gwarek Tarnowskie Góry
|
NS
|
10:00
'
|
Naters
|
Terre Sainte
|
NS
|
10:00
'
|
Rotkreuz
|
Courtételle
|
NS
|
10:00
'
|
UNA
|
HSV Hoek
|
NS
|
10:00
'
|
Monthey
|
Grand-Saconnex
|
NS
|
10:00
'
|
Falubaz Zielona Góra
|
Warta Gorzow
|
NS
|
10:00
'
|
Karkonosze Jelenia Góra
|
Goczałkowice Zdrój
|
NS
|
10:00
'
|
Povazska Bystrica
|
FK Pohronie
|
NS
|
10:00
'
|
Petržalka akadémia
|
Tatran Prešov
|
NS
|
10:00
'
|
Slavoj Trebišov
|
Komárno
|
NS
|
10:00
'
|
TSV St. Johann
|
Rot-Weiß Rankweil
|
NS
|
10:00
'
|
Basel II
|
Brühl
|
NS
|
10:00
'
|
Hörbranz
|
Rotenberg
|
NS
|
10:00
'
|
OH Leuven II
|
Famkes Merkem W
|
NS
|
10:00
'
|
Renaissance Mons 44 W
|
RFC de Liege W
|
NS
|
10:00
'
|
Chastre W
|
Zulte-Waregem II W
|
NS
|
10:00
'
|
Union Edelweiß
|
SPG Kornspitz Pregarten
|
NS
|
10:00
'
|
Bad Ischl
|
SV Bad Schallerbach
|
NS
|
10:00
'
|
St. Martin i.M.
|
Vortuna Bad Leonfelden
|
NS
|
10:00
'
|
Winterthur II
|
Kreuzlingen
|
NS
|
10:00
'
|
Freienbach
|
Tuggen
|
NS
|
10:00
'
|
Echallens
|
Coffrane
|
NS
|
10:00
'
|
Meyrin
|
La Chaux-de-Fonds
|
NS
|
10:00
'
|
Karpaty Krosno
|
Avia Swidnik
|
NS
|
10:00
'
|
Jezero
|
Mladost DG
|
NS
|
10:00
'
|
Dornbirner SV
|
SK Bischofshofen
|
NS
|
10:00
'
|
Łomża
|
Legia Warszawa II
|
NS
|
10:00
'
|
Sokół Kleczew
|
Unia Solec Kujawski
|
NS
|
10:00
'
|
Rudar
|
Dečić
|
NS
|
10:00
'
|
Olimpia Elbląg
|
Hutnik Krakow
|
NS
|
10:00
'
|
Bilje
|
Dravinja
|
NS
|
10:00
'
|
Grosuplje
|
Krka
|
NS
|
10:00
'
|
Jedinstvo
|
Mornar
|
NS
|
10:00
'
|
Hanácká
|
Sparta Praha II
|
NS
|
10:00
'
|
Lisen
|
Prostějov
|
NS
|
10:00
'
|
Slaven Koprivnica
|
Gorica
|
NS
|
10:00
'
|
MTK Hungaria W
|
Szent Mihály W
|
NS
|
10:00
'
|
Soroksár W
|
Viktória Szombathely W
|
NS
|
10:00
'
|
VFB Wissen
|
Trier-Tarforst
|
NS
|
10:00
'
|
Erguël
|
Old Boys
|
NS
|
10:00
'
|
Gyulai Amazonok W
|
Budapest Honvéd W
|
NS
|
10:00
'
|
Slovan Modra
|
Rusovce
|
NS
|
10:00
'
|
Pezinok
|
Tomášov
|
NS
|
10:00
'
|
Inter Bratislava
|
Domino
|
NS
|
10:00
'
|
Châtel-St-Denis
|
La Tour / Le Pâquier
|
NS
|
10:00
'
|
Stade Payerne
|
Romontois
|
NS
|
10:00
'
|
Bernolákovo
|
Slovan Most
|
NS
|
10:00
'
|
Pratteln
|
Ajoie-Monterri
|
NS
|
10:00
'
|
Concordia Lausanne
|
Bubendorf
|
NS
|
10:00
'
|
Emmerichenhain
|
Metternich
|
NS
|
10:00
'
|
Krk
|
Hrvatski Dragovoljac
|
NS
|
10:00
'
|
Jadran LP
|
Krizevci
|
NS
|
10:00
'
|
Trnje
|
Mladost Ždralovi
|
NS
|
10:00
'
|
Hajdina
|
Dravograd
|
NS
|
10:00
'
|
Šampion Celje
|
Ljutomer
|
NS
|
10:00
'
|
Podvinci
|
Rače
|
NS
|
10:00
'
|
Nové Mesto nad Váhom
|
Beluša
|
NS
|
10:00
'
|
Veľké Ludince
|
Castkovce
|
NS
|
10:00
'
|
Slovan Duslo Šaľa
|
Lokomotíva Zvolen
|
NS
|
10:00
'
|
Hrvace
|
Opatija
|
NS
|
10:00
'
|
Hamsik Academy
|
Galanta
|
NS
|
10:00
'
|
Fomat Martin
|
Dubnica
|
NS
|
10:00
'
|
Jednota Banova
|
Baník Lehota p.Vtáčnikom
|
NS
|
10:00
'
|
Grobničan Čavle
|
Marsonia
|
NS
|
10:00
'
|
Dugo Selo
|
Jadran Poreč
|
NS
|
10:00
'
|
Jesenice
|
Kočevje
|
NS
|
10:00
'
|
Anderlecht II W
|
Gent II W
|
NS
|
10:00
'
|
Jedinstvo Bihac
|
Mladost Doboj Kakanj
|
NS
|
10:00
'
|
Sloboda Tuzla
|
Gorazde
|
NS
|
10:00
'
|
Vis Kosova
|
Gornji Rahić
|
NS
|
10:00
'
|
Bratstvo Gracanica
|
Tomislav
|
NS
|
10:00
'
|
Alberschwende
|
Göfis
|
NS
|
10:00
'
|
Eendracht Aalst W
|
Club Brugge II W
|
NS
|
10:00
'
|
Rudar Kakanj
|
Zvijezda Gradačac
|
NS
|
10:00
'
|
Gradina Srebrenik
|
Stupčanica Olovo
|
NS
|
10:00
'
|
Buducnost Banovici
|
Radnik Hadžići
|
NS
|
10:00
'
|
Ritzing
|
Bad Sauerbrunn
|
CANCL
|
10:00
'
|
Bürmoos
|
Eugendorf
|
NS
|
10:00
'
|
Bleiburg
|
Donau Klagenfurt
|
NS
|
10:00
'
|
ATUS Ferlach
|
Völkermarkt
|
NS
|
10:00
'
|
Genk II W
|
Alken W
|
NS
|
10:00
'
|
St. Valentin
|
WSPG Wels II
|
NS
|
10:00
'
|
Straßwalchen
|
Golling
|
NS
|
10:00
'
|
Halbturn
|
Kohfidisch
|
NS
|
10:00
'
|
Gryf Wejherowo
|
Sparta Sycewice
|
NS
|
10:00
'
|
Radunia Stężyca II
|
Jaguar Gdańsk
|
NS
|
10:00
'
|
Iskra Księginice
|
Lechia Dzierżoniów
|
NS
|
10:00
'
|
Medulin
|
Uljanik
|
NS
|
10:00
'
|
Rudar Labin
|
Pazinka
|
NS
|
10:00
'
|
Kraljevica
|
Crikvenica
|
NS
|
10:00
'
|
Buje
|
Naprijed Hreljin
|
NS
|
10:00
'
|
Piotrówka
|
Piast Strzelce Opolskie
|
NS
|
10:00
'
|
Dobrovice
|
Spoje Praha
|
NS
|
10:00
'
|
Cidlina Novy Bydzov
|
Kosmonosy
|
NS
|
10:00
'
|
Vysoke Myto
|
Benatky nad Jizerou
|
NS
|
10:00
'
|
LZS Walce
|
Domaszkowice
|
NS
|
10:00
'
|
Polonia Karłowice
|
Bogacica
|
NS
|
10:00
'
|
Odra Opole II
|
Brzeg
|
NS
|
10:00
'
|
Porawie Większyce
|
Fortuna Głogówek
|
NS
|
10:00
'
|
Gogolin
|
Pogoń Prudnik
|
NS
|
10:00
'
|
Ruch Zdzieszowice
|
Victoria Chróścice
|
NS
|
10:00
'
|
Promień Żary
|
Dąb Przybyszów
|
NS
|
10:00
'
|
Stal Jasień
|
Sprotavia Szprotawa
|
NS
|
10:00
'
|
Stal Sulęcin
|
Warta Gorzów II
|
NS
|
10:00
'
|
Syrena Zbąszynek
|
Pogoń Świebodzin
|
NS
|
10:00
'
|
Korona Kożuchów
|
Pogoń Skwierzyna
|
NS
|
10:00
'
|
Polonia Slubice
|
Meprozet Stare Kurowo
|
NS
|
10:00
'
|
Ilanka Rzepin
|
Czarni Zagan
|
NS
|
10:00
'
|
Gryf 95 Slupsk
|
Bałtyk Gdynia
|
NS
|
10:00
'
|
SD Barreda
|
Miengo
|
NS
|
10:00
'
|
Onda
|
Nou Jove Castelló
|
NS
|
10:00
'
|
Don Benito W
|
San Fernando CD W
|
NS
|
10:00
'
|
Zuia
|
Ariznabarra
|
NS
|
10:00
'
|
Aurrera de Vitoria
|
Lakua Arriaga
|
NS
|
10:00
'
|
Vodice
|
GOSK Dubrovnik
|
NS
|
10:00
'
|
Split
|
Hrvatski vitez
|
NS
|
10:00
'
|
Omiš
|
HNK Zadar
|
NS
|
10:00
'
|
GOSK Kastel Gomilica
|
Zagora
|
NS
|
10:00
'
|
Neretvanac Opuzen
|
Junak
|
NS
|
10:00
'
|
Kamen Ivanbegovina
|
Primorac Biograd
|
NS
|
10:00
'
|
Uskok Klis
|
Zmaj Makarska
|
NS
|
10:00
'
|
ROW Rybnik
|
Gwarek Ornontowice
|
NS
|
10:00
'
|
Odra Wodzislaw Slaski
|
Podbeskidzie II
|
NS
|
10:00
'
|
Tworków
|
Tychy II
|
NS
|
10:00
'
|
Český Brod
|
FK Brandys nad Labem
|
NS
|
10:00
'
|
Sokol Nespeky
|
Olympie Brezova
|
NS
|
10:00
'
|
Przemsza Siewierz
|
Piast Gliwice II
|
NS
|
10:00
'
|
Orzeł Łękawica
|
Polonia Łaziska Górne
|
NS
|
10:00
'
|
MKS Lędziny
|
Spójnia Landek
|
NS
|
10:00
'
|
Spartak Sobeslav
|
Aritma Praha
|
NS
|
10:00
'
|
Rokycany
|
Doubravka
|
NS
|
10:00
'
|
Slovan Velvary
|
Pardubice II
|
NS
|
10:00
'
|
Tachov
|
Klatovy
|
NS
|
10:00
'
|
Příbram II
|
Marianske Lazne
|
NS
|
10:00
'
|
Hořovicko
|
Slavoj Český Krumlov
|
NS
|
10:00
'
|
Ostrov
|
Louny
|
NS
|
10:00
'
|
Arsenal Česká Lípa
|
Banik Sous
|
NS
|
10:00
'
|
Unia Wąbrzeźno
|
Chełminianka Chełmno
|
NS
|
10:00
'
|
Polonia Bydgoszcz
|
Lech Rypin
|
NS
|
10:00
'
|
Sonseca
|
Fuensalida
|
NS
|
10:00
'
|
Jarota Jarocin
|
Obra Kościan
|
NS
|
10:00
'
|
Polonia-Stal Świdnica
|
Słowianin Wolibórz
|
NS
|
10:00
'
|
Vinodol
|
Nehaj
|
NS
|
10:00
'
|
Rovinj
|
Pomorac
|
NS
|
10:00
'
|
Unia Dąbrowa Górnicza
|
Unia Rędziny
|
NS
|
10:00
'
|
Orzeł Miedary
|
Victoria Częstochowa
|
NS
|
10:00
'
|
Ordizia
|
Bergara
|
NS
|
10:00
'
|
PKC '83
|
WKE
|
NS
|
10:00
'
|
Voorwaarts T
|
ASV Dronten
|
NS
|
10:00
'
|
Europa II
|
Palamós
|
NS
|
10:00
'
|
Collex-Bossy
|
Dardania Lausanne
|
NS
|
10:00
'
|
Partizán Bardejov
|
Vranov nad Topľou
|
NS
|
10:00
'
|
Novohrad Lučenec
|
Spisske Podhradie
|
NS
|
10:00
'
|
Gambarogno - Contone
|
Red Star Zürich
|
NS
|
10:00
'
|
Perlen-Buchrain
|
Collina d'Oro
|
NS
|
10:00
'
|
Námestovo
|
Rimavská Sobota
|
NS
|
10:00
'
|
Dardania St. Gallen
|
Dübendorf
|
NS
|
10:00
'
|
Weesen
|
SV Schaffhausen
|
NS
|
10:00
'
|
Wil II
|
Tägerwilen
|
NS
|
10:00
'
|
Karela United
|
Nations
|
NS
|
10:15
'
|
UD Aldaia
|
UD Almería Femenino
|
NS
|
10:15
'
|
Igeltegi U16
|
Mariño U16
|
NS
|
10:15
'
|
Olympique de Genève
|
Echichens
|
NS
|
10:30
'
|
SS Cosmos
|
Tre Penne
|
NS
|
10:30
'
|
Qarabag FK
|
Neftçi
|
NS
|
10:30
'
|
Thróttur Reykjavík U20 W
|
Haukar U20 W
|
NS
|
10:30
'
|
Valpovka
|
Oriolik Oriovac
|
NS
|
10:30
'
|
NAŠK Našice
|
Dakovo-Croatia
|
NS
|
10:30
'
|
Slavija Pleternica
|
Čepin
|
NS
|
10:30
'
|
Borac Kneževi Vinogradi
|
Sloga Nova Gradiska
|
NS
|
10:30
'
|
Vuteks-Sloga
|
Slavonija Pozega
|
NS
|
10:30
'
|
Pachuca U23
|
Puebla U23
|
NS
|
10:30
'
|
Sloga Radnički W
|
LASK Crvena Zvezda W
|
NS
|
10:30
'
|
Denguélé
|
SOA
|
NS
|
10:30
'
|
Veyrier Sports
|
UGS
|
NS
|
10:30
'
|
Ahrweiler BC
|
Mülheim-Kärlich
|
NS
|
10:30
'
|
St. Margarethen
|
Rudersdorf
|
NS
|
10:30
'
|
Dren Vrhnika
|
Šencur
|
NS
|
10:30
'
|
Šobec Lesce
|
Dob
|
NS
|
10:30
'
|
MNK Izola
|
Adria
|
NS
|
10:30
'
|
ND Slovan Ljubljana
|
Ziri
|
NS
|
10:30
'
|
Olimpia Grudziądz
|
Stal Stalowa Wola
|
NS
|
10:30
'
|
Lechia Gdansk
|
Tychy 71
|
NS
|
10:30
'
|
Świt Skolwin
|
Starogard Gdański
|
NS
|
10:30
'
|
Young Boys II
|
Cham
|
NS
|
10:30
'
|
Hernani
|
Amaikak Bat
|
NS
|
10:30
'
|
Almazora
|
Paiporta
|
NS
|
10:30
'
|
Briviesca
|
Cebrereña
|
NS
|
10:30
'
|
Kakadl
|
Gbohloe-Su
|
NS
|
10:30
'
|
Binah
|
Gomido
|
NS
|
10:30
'
|
San José Soria
|
Numancia B
|
NS
|
10:30
'
|
Deportivo Arenas
|
Turégano CF
|
NS
|
10:30
'
|
Atlético Teresiano
|
Manzanares
|
NS
|
10:30
'
|
Halubjan Viškovo
|
Cres
|
NS
|
10:30
'
|
Bazenheid
|
Frauenfeld
|
NS
|
10:30
'
|
Nafta U19
|
Rudar U19
|
NS
|
10:30
'
|
Udarnik Kurilovec
|
Segesta Sisak
|
NS
|
10:30
'
|
Ponikve
|
Zelina
|
NS
|
10:30
'
|
Mladost Petrinja
|
NK Lukavec
|
NS
|
10:30
'
|
Tondach
|
Bistra
|
NS
|
10:30
'
|
Togo Port
|
Dynamic Togolais
|
NS
|
10:30
'
|
Vrapče Zagreb
|
Dinamo OO
|
NS
|
10:30
'
|
Lučko
|
Zagorec
|
NS
|
10:30
'
|
Trešnjevka
|
Samobor
|
NS
|
10:30
'
|
HAŠK
|
Sava Strmec
|
NS
|
10:45
'
|
Oiartzun II W
|
Zarautz W
|
NS
|
11:00
'
|
HyPS
|
PuiU
|
NS
|
11:00
'
|
Al Wakrah
|
Al Rayyan
|
NS
|
11:00
'
|
Kickers Emden
|
VFV 06 Hildesheim
|
NS
|
11:00
'
|
Anzhi Makhachkala
|
Volgar Astrakhan
|
NS
|
11:00
'
|
Eyupspor
|
Göztepe SK
|
NS
|
11:00
'
|
KFG
|
KF
|
NS
|
11:00
'
|
Víkingur Ólafsvík
|
Völsungur
|
NS
|
11:00
'
|
ÍH
|
KV
|
NS
|
11:00
'
|
Sindri
|
KFK Kópavogur
|
NS
|
11:00
'
|
Saku Sporting W
|
Lootos W
|
NS
|
11:00
'
|
CD Villegas
|
Bañuelos
|
NS
|
11:00
'
|
Breið / Augn / Smári U19
|
KA/Dalvík/Reynir/Mag U19
|
NS
|
11:00
'
|
Víkingur R. U19 II
|
KFA / S. / N. U19
|
NS
|
11:00
'
|
Flora II
|
Tartu Welco
|
NS
|
11:00
'
|
Paços de Ferreira U19
|
Boavista U19
|
NS
|
11:00
'
|
Chaves U19
|
Rio Ave U19
|
NS
|
11:00
'
|
Belenenses U19
|
Académica U19
|
NS
|
11:00
'
|
Torreense U19
|
Alverca U19
|
NS
|
11:00
'
|
Vitória Setúbal U19
|
Beira-Mar U19
|
NS
|
11:00
'
|
Academico Viseu U19
|
Sporting CP Academy
|
NS
|
11:00
'
|
Vitória Guimarães U19
|
SC Braga Academy
|
NS
|
11:00
'
|
Entente Diff.-Luna W
|
Rosport-Berd-Christnach W
|
NS
|
11:00
'
|
Tabasalu II W
|
Nõmme Kalju W
|
NS
|
11:00
'
|
Elva W
|
Flora II W
|
NS
|
11:00
'
|
Tallinna Kalev II W
|
Levadia W
|
NS
|
11:00
'
|
Skanste
|
Rēzekne / BJSS
|
NS
|
11:00
'
|
Dinamo Moskva W
|
Chertanovo W
|
NS
|
11:00
'
|
Emina Mostar W
|
Radnik Bumerang W
|
NS
|
11:00
'
|
Añorga U16 II
|
San Marcial U16
|
NS
|
11:00
'
|
Schlieren W
|
Etoile Carouge W
|
NS
|
11:00
'
|
Korhogo
|
Zoman
|
NS
|
11:00
'
|
Bouake
|
Stella
|
NS
|
11:00
'
|
Club Ñañas
|
Universidad Católica W
|
NS
|
11:00
'
|
Renaissance
|
Gangan
|
NS
|
11:00
'
|
Wakirya
|
Horoya AC
|
NS
|
11:00
'
|
Hafia
|
Milo
|
NS
|
11:00
'
|
Académie SOAR
|
Flamme Olympique
|
NS
|
11:00
'
|
Kolubara
|
Radnički Novi Beograd
|
NS
|
11:00
'
|
Basel W
|
St. Gallen W
|
NS
|
11:00
'
|
Toluca II
|
Mineros Querétaro
|
NS
|
11:00
'
|
Energosbyt-BSATU
|
BGU Minsk
|
POSTP
|
11:00
'
|
El Massira
|
Rapide Oued Zem
|
NS
|
11:00
'
|
OCK Khouribga
|
Chabab Atlas Khénifra
|
NS
|
11:00
'
|
Olympique Dcheïra
|
Racing de Casablanca
|
NS
|
11:00
'
|
Wydad Fès
|
Ittifaq Marrakech
|
NS
|
11:00
'
|
Thun II
|
Dietikon
|
NS
|
11:00
'
|
Grasshopper II
|
YF Juventus
|
NS
|
11:00
'
|
FC Bitburg
|
TuS Rot-Weiß Koblenz
|
NS
|
11:00
'
|
Kosova
|
Mendrisio
|
NS
|
11:00
'
|
FC Pipinsried
|
Dachau
|
NS
|
11:00
'
|
Rudar Velenje
|
Dekani
|
NS
|
11:00
'
|
FK Sutjeska Nikšic
|
Petrovac
|
NS
|
11:00
'
|
Dobrovce
|
Prevalje
|
NS
|
11:00
'
|
St-Pryvé St-Hilaire
|
Avoine OCC
|
NS
|
11:00
'
|
Schwarz-Weiß Essen
|
SF Hamborn
|
NS
|
11:00
'
|
KFC Uerdingen 05
|
Mülheimer
|
NS
|
11:00
'
|
Edelserpentin
|
Schattendorf
|
NS
|
11:00
'
|
Korneuburg
|
Waidhofen/Thaya
|
NS
|
11:00
'
|
Schneifel-Stadtkyll
|
FV Morbach
|
NS
|
11:00
'
|
Harsefeld
|
Cuxhaven
|
NS
|
11:00
'
|
Etelsen
|
TB Uphusen
|
NS
|
11:00
'
|
Schöftland
|
Besa Biel/Bienne
|
NS
|
11:00
'
|
Farvagny / Ogoz
|
Amical Saint-Prex
|
NS
|
11:00
'
|
Napoli U19 W
|
Ternana U19 W
|
NS
|
11:00
'
|
San Viator
|
San Ignacio II
|
NS
|
11:00
'
|
KMC
|
Kagera Sugar
|
NS
|
11:00
'
|
SONABEL
|
RC Bobo-Dioulasso
|
NS
|
11:00
'
|
Douanes
|
ASFA-Yennenga
|
NS
|
11:00
'
|
Rahimo
|
Etoile Filante
|
NS
|
11:00
'
|
Perly-Certoux
|
Signal
|
NS
|
11:00
'
|
Goldau
|
Kickers Luzern
|
NS
|
11:00
'
|
Emmen
|
Locarno
|
NS
|
11:00
'
|
Brunnen
|
Ascona
|
NS
|
11:00
'
|
Buochs
|
Cham II
|
NS
|
11:00
'
|
Eger W
|
Hatvan W
|
NS
|
11:00
'
|
Bülach
|
Thalwil
|
NS
|
11:00
'
|
Karlovy Vary
|
Králův Dvůr
|
NS
|
11:00
'
|
Barycz Sułów
|
Piast Żmigród
|
NS
|
11:00
'
|
Socuéllamos II
|
UD Almansa
|
NS
|
11:00
'
|
Ribadeo
|
Boiro
|
NS
|
11:00
'
|
JD Somorrotro
|
Indautxu
|
NS
|
11:00
'
|
Atlético Mansillés
|
Bovedana
|
NS
|
11:00
'
|
Veguellina
|
La Bañeza
|
NS
|
11:00
'
|
Villarreal II W
|
Vic Riuprimer W
|
NS
|
11:00
'
|
Sant Gabriel
|
AEM Lleida II W
|
NS
|
11:00
'
|
Tavernes
|
Eldense II
|
NS
|
11:00
'
|
Hlučín
|
Frýdek-Místek
|
NS
|
11:00
'
|
El Pilar Marianistas
|
San Prudencio
|
NS
|
11:00
'
|
Mutilvera W
|
UD Logroñés W
|
NS
|
11:00
'
|
Monte W
|
Añorga W
|
NS
|
11:00
'
|
Aoiz
|
Aluvión
|
NS
|
11:00
'
|
Ingenio
|
Orientación Marítima
|
NS
|
11:00
'
|
San Nicolás
|
El Cotillo
|
NS
|
11:15
'
|
Arenas de Frajanas
|
Rayo Santa Cruz
|
NS
|
11:15
'
|
Motilla
|
Carrión
|
NS
|
11:15
'
|
Mighty Blackpool
|
Old Edwardians
|
POSTP
|
11:15
'
|
Bai Bureh Warriors
|
Luawa
|
POSTP
|
11:15
'
|
Bo Rangers
|
Wusum Stars
|
POSTP
|
11:15
'
|
Kholifa Stars
|
Ports Authority
|
POSTP
|
11:15
'
|
Lamboi
|
Freetown City
|
POSTP
|
11:15
'
|
Real Republicans
|
Wilberforce Strikers
|
POSTP
|
11:30
'
|
FC Rodina
|
Arsenal Tula
|
NS
|
11:30
'
|
Hogar Alcarreño
|
Mora CF
|
NS
|
11:30
'
|
Lusitânia Lourosa U19
|
Gil Vicente U19
|
NS
|
11:30
'
|
Yagüe CF
|
River Ebro II
|
NS
|
11:30
'
|
Budućnost Podgorica w
|
Cvetex W
|
NS
|
11:30
'
|
Zürich II W
|
Yverdon W
|
NS
|
11:30
'
|
Real de Banjul
|
Bombada
|
NS
|
11:30
'
|
Onze Créateurs
|
USC Kita
|
NS
|
11:30
'
|
Bougouni
|
ASKO
|
NS
|
11:30
'
|
Beasain II
|
Beti Gazte
|
NS
|
11:30
'
|
Dinamo Guadalajara W
|
Mislata W
|
NS
|
11:30
'
|
Sporting Tías
|
Estrella CF
|
NS
|
11:30
'
|
Playas Sotavento
|
Tinajo
|
NS
|
11:30
'
|
Tahíche
|
Arguineguín
|
NS
|
11:30
'
|
Sloga Mravince
|
Neretva Metković
|
NS
|
11:45
'
|
Singen
|
Rielasingen-Arlen
|
NS
|
11:50
'
|
EDMF Churra
|
El Raal
|
NS
|
12:00
'
|
CD Vera
|
CD Laguna
|
NS
|
12:00
'
|
New England II
|
Chicago Fire II
|
NS
|
12:00
'
|
EB / Streymur
|
Víkingur Gøta
|
NS
|
12:00
'
|
AF Elbasani
|
Tomori Berat
|
NS
|
12:00
'
|
Sassport Boezinge
|
De Kempen
|
NS
|
12:00
'
|
Diambars
|
Ouakam
|
NS
|
12:00
'
|
Dakar SC
|
La Linguère
|
NS
|
12:00
'
|
Académica do Fogo
|
Juventude do Norte
|
NS
|
12:00
'
|
Boavista
|
Derby
|
NS
|
12:00
'
|
Cordobés
|
Tuzos Pachuca
|
NS
|
12:00
'
|
Servette Chênois
|
Aarau W
|
NS
|
12:00
'
|
Rapperswil Jona W
|
Thun W
|
NS
|
12:00
'
|
Sion W
|
Wil W
|
NS
|
12:00
'
|
Palmeira
|
Barreirense
|
NS
|
12:00
'
|
Ultramarina
|
Os Sanjoanenses
|
NS
|
12:00
'
|
Biel-Bienne W
|
Winterthur W
|
NS
|
12:00
'
|
Hapoel Petah Tikva
|
Hapoel Katamon
|
NS
|
12:00
'
|
Wormeldange-Munsbach-CSG W
|
Young Boys W
|
NS
|
12:00
'
|
Étoile du Congo
|
Otôho d'Oyo
|
NS
|
12:00
'
|
Jeunesse Junglinster W
|
Bettembourg W
|
NS
|
12:00
'
|
Mamer W
|
Swift Hesperingen W
|
NS
|
12:00
'
|
Maccabi Bnei Raina
|
Maccabi Haifa
|
NS
|
12:00
'
|
Türkspor Dortmund
|
ASC Dortmund
|
NS
|
12:00
'
|
Horn W
|
Wiener SC W
|
NS
|
12:00
'
|
Westerlo W
|
Tienen W
|
NS
|
12:00
'
|
USV St. Anna am Aigen
|
Gleisdorf 09
|
NS
|
12:00
'
|
Hranice
|
Banik Ostrava II
|
NS
|
12:00
'
|
Inter Nouakchott
|
AC Douane
|
NS
|
12:00
'
|
Real Unión Tenerife U19
|
Cruz Santa U19
|
NS
|
12:00
'
|
Taco San Luis U19
|
UD Ibarra
|
NS
|
12:15
'
|
Magni
|
Hvíti riddarinn
|
NS
|
12:15
'
|
Újpest
|
Diósgyőr
|
NS
|
12:30
'
|
NK Osijek
|
Lokomotiva Zagreb
|
NS
|
12:30
'
|
KÍ Klaksvík
|
07 Vestur
|
NS
|
12:30
'
|
Guadalajara U18
|
Tijuana U18
|
NS
|
12:30
'
|
Hernani U16 II
|
Tolosa U16 II
|
NS
|
12:30
'
|
Touring U16
|
Kostkas U16 II
|
NS
|
12:30
'
|
UC La Estrella
|
La Moraleja
|
NS
|
12:30
'
|
La Calamine
|
Rochefort
|
NS
|
12:30
'
|
Tournai
|
Jette
|
NS
|
12:45
'
|
Mouna
|
SOL
|
NS
|
13:00
'
|
Operário PR
|
Coritiba
|
NS
|
13:00
'
|
Real Brasilia
|
Planaltina EC
|
NS
|
13:00
'
|
Ceilândia EC
|
Capital CF
|
NS
|
13:00
'
|
Avaí
|
Figueirense
|
NS
|
13:00
'
|
Valeriodoce
|
Democrata SL
|
NS
|
13:00
'
|
North Esporte
|
Caldense
|
NS
|
13:00
'
|
Aymorés
|
Nacional AC MG
|
NS
|
13:00
'
|
Radnik Bijeljina
|
Zeljeznicar Banja Luka
|
NS
|
13:00
'
|
EC Pelotas
|
Lajeadense
|
POSTP
|
13:00
'
|
CE Aimoré
|
Monsoon
|
POSTP
|
13:00
'
|
Atlético Torres U20
|
Central U20
|
NS
|
13:00
'
|
Belo Jardim U20
|
Ipojuca U20
|
NS
|
13:00
'
|
Gama
|
Paranoá U20
|
NS
|
13:00
'
|
Botafogo DF U20
|
Ceilandense U20
|
NS
|
13:00
'
|
Canaã EC
|
Samambaia U20
|
NS
|
13:00
'
|
Legião U20
|
Luziânia U20
|
NS
|
13:00
'
|
Porto PE U20
|
Serrano PE U20
|
NS
|
13:00
'
|
Sete de Setembro PE U20
|
Jaguar U20
|
NS
|
13:00
'
|
Santa Fé U20
|
Íbis U20
|
NS
|
13:00
'
|
Grêmio Valparaíso U20
|
Planaltina EC
|
NS
|
13:00
'
|
Unaí DF U20
|
Brasiliense U20
|
CANCL
|
13:00
'
|
Internacional SC U20
|
Criciúma
|
NS
|
13:00
'
|
Brusque U20
|
Hercílio Luz
|
NS
|
13:00
'
|
Oppagne-Wéris
|
Messancy
|
NS
|
13:00
'
|
Esperanza Pelt
|
Zepperen-Brustem
|
NS
|
13:00
'
|
Jacobina U20
|
Leônico U20
|
NS
|
13:00
'
|
Ypiranga BA U20
|
Jacuipense
|
NS
|
13:00
'
|
Atlético Alagoinhas U20
|
Catuense U20
|
NS
|
13:00
'
|
Barcelona BA U20
|
Itabuna EC U20
|
NS
|
13:00
'
|
Grapiuna U20
|
Vitória da Conquista
|
NS
|
13:00
'
|
Katowice
|
Stal Rzeszów
|
NS
|
13:00
'
|
Lausanne II
|
Chênois
|
NS
|
13:30
'
|
Atlético GO
|
Goiás
|
NS
|
13:30
'
|
Cianorte U20
|
Independente FSJ U20
|
NS
|
13:30
'
|
Londrina
|
Cascavel U20
|
NS
|
13:30
'
|
Azuriz U20
|
Grêmio Maringá U20
|
NS
|
13:30
'
|
Tupi
|
Betim
|
NS
|
13:30
'
|
Police
|
US Bougouba
|
NS
|
13:30
'
|
Tigres de Álica
|
Obson Dynamo
|
NS
|
13:30
'
|
Araucária U20
|
Arapongas U20
|
NS
|
13:30
'
|
Centro Oeste
|
Santa Helena
|
NS
|
13:30
'
|
Grand Santi
|
Etoile Matoury
|
NS
|
13:30
'
|
Pas de la Casa
|
FC Santa Coloma
|
NS
|
13:45
'
|
Borac Banja Luka
|
GOSK Gabela
|
NS
|
14:00
'
|
Paraná Clube
|
Nacional PR
|
NS
|
14:00
'
|
Varginha EC
|
Mamoré
|
NS
|
14:00
'
|
Rio Branco PR U20
|
Batel U20
|
NS
|
14:00
'
|
FC Laval
|
Ottawa South United
|
NS
|
14:00
'
|
Delfines UGM
|
Deportivo Soria
|
NS
|
14:00
'
|
Sociedade Ação
|
Poconé
|
NS
|
14:00
'
|
Campo Novo
|
Cáceres
|
NS
|
14:00
'
|
Le Geldar
|
Balata-Abriba
|
NS
|
14:00
'
|
Armepalmas U19
|
Icodense U19
|
NS
|
14:30
'
|
Academia Quintana
|
PR Sol
|
NS
|
14:50
'
|
Chemal
|
FC Nouadhibou
|
NS
|
15:00
'
|
FC Cincinnati II
|
Crown Legacy
|
NS
|
15:00
'
|
Camerhogne
|
Hard Rock
|
POSTP
|
15:00
'
|
Fontenoy United
|
Hard Rock
|
POSTP
|
15:00
'
|
Hurricanes
|
SAB Spartans
|
POSTP
|
15:00
'
|
Mt. Rich
|
St. John's
|
POSTP
|
15:00
'
|
Queens Park Rangers
|
Shamrock
|
POSTP
|
15:00
'
|
Hamilton United
|
ProStars
|
NS
|
15:00
'
|
Willikies
|
Empire
|
NS
|
15:00
'
|
Case-Pilote
|
AS Samaritaine
|
NS
|
15:00
'
|
Vauclinois
|
RC Saint Joseph
|
NS
|
15:00
'
|
Riveraine
|
Stade Spiritain
|
NS
|
15:00
'
|
Aiglon
|
Diamantinoise
|
NS
|
15:00
'
|
Amical Club
|
La Gauloise
|
NS
|
15:00
'
|
Bethel United
|
Defence Force II
|
NS
|
16:00
'
|
Chattanooga FC
|
Orlando City II
|
NS
|
16:30
'
|
Metropolitan FA
|
Guaynabo Gol
|
NS
|
16:30
'
|
Patriotas
|
Laranja Mecânica
|
NS
|